نمایش 1 - 9 از 9
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
حضرت امام خامنه ای مقام معظم رهبری در نامه ای خطاب به دكتر حسن روحانی رئیس جمهوری و رییس شورای عالی امیت ملی مصوبه این شورا درباره توافق هسته ای یا برجام را با تاكید بر نكات و ملاحظاتی و با صدور فرمان هایی دایر بر حصول اطمینان از عدم نقض تعهد از جانب مقابل ، تایید کردند.
سرانجام پس از ۹۰ روز از توافق وین، روز اجرای برجام فرا رسید و در ۲۶ مهرماه ۱۳۹۴ محمد جواد ظریف و فدریکا موگرینی با صدور بیانیه ای مشترک «روز پذیرش» برجام (Adoption Day) را اعلام کردند. در این باره توجه به چند نکته ضروری است:
سایت خبرساز و حاشیه پرداز معروف کرمانشاه طی انتشار خبری مدعی شده است که رئیس جمهور سابق کشورمان دکترمحمود احمدی نژاد به زودی راهی کرمانشاه شده و در مسجد معتضدی سخنرانی خواهد داشت .
حداقل آرا برای ورود به مجلس درقانون انتخابات مجلس،ازابتدای تدوین این قانون تاکنون همواره بادستخوش تغییراتی شده است.
وبلاگ/
حالا که کلیات طرح برجام نیز با نقش آفرینی ویژه علی لاریجانی در مجلس تصویب شد، مروری داشته باشیم بر سخنان محمد عطریانفر در سال گذشته:
خبر شهادت سردار همدانی جای ناراحتی ندارد، او مزد یک عمر تلاش خالصانه را از خدای خودش گرفت و به جمع همت و باقری و متوسلیان ملحق شد، بلکه بدون هیج تعارف و محافظه کاری باید از حضور افرادی مانند حسن روحانی و محمد جواد ظریف بر صدر حساس ترین مناصب اجرایی و تصمیم گیری جمهوری اسلامی ایران تاسف خورد.
وزرای اقتصاد،صنعت،کار و دفاع پدر نامه‌ای مشترک به رئیس جمهور با انتقاد از برخی تصمیمات و سیاست‌های ناهماهنگ دستگاه‌ها، هشدار دادند اگر تصمیم ضرب‌الاجل اقتصادی گرفته نشود، رکود تبدیل به بحران خواهد شد.
امروز در تحصن مقابل مجلس، تیپ های مختلفی آمده بودند اما برای من حضور این پیرمرد از هر کس دیگری بیشتر جلب توجه کرد. با مظلومیتی خاص و قدم هایی آرام،در میان جمعیت راه می رفت و با تیتر روزنامه هایی که کنار هم گذاشته بود می خواست حرفش را به همه برساند، بعضی وقتها هم می رفت کنار خیابان تا رهگذران و ماشین های در حال حرکت حرفش را بخوانند و بفهمند.