https://telegram.me/chashmnewss
8. اسفند 1395 - 10:33   |   کد مطلب: 4209
شهید ستار عباسی پنجمین شهید مدافع حرم از استان کرمانشاه است که آرمان شهادت را پیش دفاع از حرم مطهر پرچم‌دار نهضت حسینی ساخت و بصیرت و دین‌داری او الگوی جوانان متعهد و انقلابی شد.
شهید ستار عباسی ؛دیده بان حرم بود

به گزارش چشم نیوز، شهید ستارمتولد 15 خرداد 1362 فرزند سوم خانواده بود و از همان اوان کودکی در اخلاق و صداقت زبانزد سایرین بود. از لحظه‌ لحظه‌های زندگی برای مطالعه استفاده می‌کرد و مسایل دینی اطلاعات کافی و زیادی داشت .

در تقوا و عمل به وظایف دینی بسیار زبانزد بود و بارها از خداوند متعال شهادت در راه خدا را طلب کرده بود.با آغاز فتنه تکفیری ها در عراق ؛سریعا رهسپار مقابله با تکفیری ها در این کشور شد و در چندین عملیات مشغول انجام مامووریت خود  در واحد توپخانه نیروهای مقاومت شده بود .

نقش آفرینی پر ثمری در حملات علیه تکفیری ها ایفا نمود و در همان روزها بنابر درخواست فرمانده هان عازم سوریه شدو سعادت دفاع از حرم حضرت زینب را نیز در کارنامه خود کسب کرد .

رشادت های این جوان دلاور به نوعی که دریکی از عملیات ها با دیده بانی شهید ستار عباسی دهها تن از تکفیری ها به هلاکت رسیدند و همین موضوع باعث شد سردار سلیمانی با حضور در منطقه به نشانه قدر دانی از این رزمنده پر تلاش و مجاهد دستان وی راببوسد .

 این شهید دلاور در هفتمین ماموریت خود در دفاع از حریم اهل بیت هنگامی که مشغول مقابله با تروریست ها بود از ناحیه پهلو مورد اصابت قرار گرفت و به قافله شهدای مدافع حرم پیوست .

 بسیاری از همرزمان این شهید بزرگوار از رشادت های غرورآفرین این سرباز فداکار اسلام و ولایت سخنان  زیادی را بر زبان می آورند. دریکی از عملیات بدلیل درخشش ایشان نیروهای ارتش سوریه پیشنهاد عضویت وی در یگان آنها را در قبال مزایای بسیار داده بودند که او گفته بود : من سرباز ولایت فقیه هستم...

دیدگاه شما

پربیننده ها

آخرین اخبار