نمایش 1 - 10 از 13
گل های ناپایدار
ملتی که می خواهد در برابر مستکبران دنیا با عزت و سربلندی قد علم کند باید نیروی فکری و جسمانی خویش را در راه رشد و ترقی خویشتن به کار گیرد.
کوشش ایرانی تا رهایی از وابستگی
باید کوشش و تلاش نمود که وابسته کشورهای بیگانه نباشیم.
چشم نیوز: نمیدانم ابتدا از کدام یک از مسوولین دانشگاه انتقاد کنم اما به نظر می رسد بیان انتقادات ابتدا از ریاست محترم دانشگاه شروع شود بهتر است؛جناب دکتر اعلمی ریاست محترم دانشگاه رازی همانگونه که می دانید مشکل اقتصادی این روزها اصلی ترین مشکل جامعه ما است و اگر اکنون به فکر چاره نباشیم مطمئنأ آثار مخرب آن را در آینده ای نچندان دور احساس خواهیم کرد.
سخني كوتاه با مسئولین ارشد استان درجهت تحقق اقتصاد مقاومتی؛
چشم نیوز:همانگونه که همه ما در جریانیم چند سالی است رهبر عزیزمان برای حل مشکلات اقتصادی بر روی کلمه اقتصاد مقاومتی تأکید دارند که ایشان سیاست های کلی آن را به مسؤولین گرانقدر ابلاغ کرده اند از این رو اجرايی شدن اقتصاد مقاومتی در دانشگاه رازی با وجود ظرفیت و پتانسیل این دانشگاه احساس می شود.
چشم نیوز: دانشجویان با مطالبه گری از مسئولین کشور در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی بایستی گام بردارند و با تشکیل اتاق فکرهایی با هدف مطالعه و بررسی موانع پیش روی اقتصاد مقاومتی و همچنین ارائه راهکارهای عملی برای رفع موانع و ایجاد بستری مناسب در جهت تحقق سیاست گذاری های صورت گرفته موجب اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی در کشور شوند.
چشم نیوز: سیاست مدون اقتصاد مقاومتی که با کار کارشناسی و با تدبیر حکیمانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) تدوین شده است با در نظر گرفتن شرایط کنونی کشور، تنگناها و مزیت های واقعی، مسیر توسعه را در مقابل اقتصاد ایران قرار می دهد.
چشم نیوز: آنچه كه درشعار سال جديد مطرح شد فراتر از يك نسخه درمان بود چراكه وقتي از اقدام و عمل صحبت مي شود به اين معناست كه مفهوم نظري و تئوريك آن پيش از اين بيان شده است،تبليغ شده است وچكش كاري هاي لازم براي رسيدن به مرحله اجرا انجام گرفته است
چشم نیوز: سال 1395 از سوی رهبر معظم انقلاب،« سال اقتصاد مقاومتی، اقدام وعمل» نام گرفت.همانطور که می دانیم رهبر فقید جمهوری اسلامی ایران همواره بر اقتصاد مقاومتی تاکید داشته اند.
آخرین باری که جاده ولدبیگی روانسر روکش آسفالت شد به سال 73 یا 74 باز می گردد در حالیکه از آن زمان تاکنون پنج دولت، استانداران و فرمانداران متعدد روی کار آمده اند اما ظاهرا کسی این مشکل را ندیده است.
یادداشت/
قراردادهای بیع متقابل رایج در حوزه نفت و گاز ایران که مدل سرمایه‌گذاری خارجی در میادین نفت ایران بوده، تطابق لازم با پروژه نفوذ در بخش نفت را نداشته و این امکان را به طرف مقابل نمی دهد. زمان این قراردادها کوتاه است و امکان پایه گذاری نمایندگان نفوذی در داخل را نمیدهد.

صفحه‌ها