نمایش 1 - 10 از 51
 زن مسلمان ایرانی در کجای تاریخ ایستاده است ؟
به مناسبت هفته عفاف و حجاب؛
1400سال می گذرد از آن روزی که بانویی با اصل و نسب دل در گرو خدا نهاد و ثروت و محبت زندگی خود را صرف ترویج رسالت ابر مردی نمود که در آن روز ها و سال های دشوار و پر تلاطم صدر اسلام شاید کسی فکر نمی کرد قلوب بسیاری از بندگان خدا را در سراسر گستره خلقت تسخیر کند.
یک بام و چند هوا؟!
روزهای انتخابات، روزهای وعده و وعید است و قول و قرار. روزهایی که در میان مردم شور انتخاب است و هرکدام از نامزدها را به دقت زیرنظر می‌گیرند و می‌دانند مرد است و قولش و دیگرانند و بهانه‌های همیشگی برای کارنکردن.
شبخند
یکی از برنامه هایی که چند ماهی است از شبکه سیمای استانی زاگرس پخش می شود، برنامه اجتماعی "شبخند" است که تم و موضوع اصلی آن خوانندگی است که در میان آن مسابقه های کوتاه و گپ و گفت مختصری نیز با میهمانان یا تماشاگران انجام می شود.
چشم نیوز: روحانی با استناد به سه کلمه «لِمنْ وَلَّيْتُمُوهُ أَمْرَکُم» از خطبه 92 نهج البلاغه، مدعی می‌شود که «امیرالمؤمنین مبنای ولایت و حکومت را نظر و انتخاب مردم می‌داند.» این سخنان و استنتاج از آن اگرچه در جمع غیرتخصصی، ناصواب و صدورش از رئیس جمهور بعید بود.
امنیتِ نشانه رفته
دهه شصت دهه افتخارات بزرگ است. دهه تحمیل سخت‌ترین تحریمهاست. دهه بروز و ظهور خشن‌ترین تروریسم علیه مردم است. در دهه شصت ملت ایران مظلوم واقع شد و دهه شصت یک دهه مظلوم است. دهه آزمونهای بزرگ و تجربه‌های بزرگ است. دهه جنگ تحمیلی است. دهه مبارزه با تجزیه طلبی است. دهه پیروزی جوانان بر همه این مشکلات است. دهه پیروزی‌های بزرگ...
 " با وجود تخلفات گسترده"
بیش از یک هفته از انتخابات دوازدهمین ریاست جمهوری ایران گذشت. از دوره پر التهاب و پر اضطرابی که بسیار درس آموز و بصیرت افزا بود. دوره ای پر هیاهو و پرجنجال که توانست تجربه ای دیگر بر تجربه ها بیفزاید و عبرتی اضافه کند. اگر عبرت گیرنده ای باشد.
مسؤولین را نگه دارید
کم کم به روزهای انتخاب دوازدهمین رئیس جمهور و انتخابات پنجمین شورای اسلامی شهر و روستا نزدیک می شویم و گروه ها و احزاب و افرادی با برنامه یا بی برنامه، وارد عرصه می شوند و ثبت نام می کنند.
بازی دراز" میعادگاه شهدا باعاشقان راه شهادت و بندگی است
بازی دراز" ،غرب ایران، مدینه ایی در خاک ایران، میعادگاه عاشقان راه شهادت و بندگی. سخن از شهدا، سخن ازایستادگی، حیثیت و عزت و شرافت ملی و دینی ماست "بازی دراز" میعادگاه شهدا باعاشقان راه شهادت و بندگی است.
آقا دیگر باید چه بگوید؟
چشم نیوز: حالا باید از مجریان امورات کشور پرسید دیگر آقا باید چه بگوید که شما کاری کنید ؟
حال ما را به بهترین حال تغییر ده
ای آفریدگاری که دگرگونی حال همه به دست توست. حال ما را به بهترین حال تغییر ده.

صفحه‌ها