نمایش 1 - 10 از 194
مردم به ذوق آمده در راه، با خود می‌گفتند مگر آقا کاری بکند. پیرزنی می‌گفت ای کاش آقا به خانه‌های ویرانمان سری بزند و از نزدیک ببیند. گفتم می‌آید، شک نکن.
یکشنبه 21 آبان‌ماه جاری زلزله‌ای به بزرگی 7/3 ریشتر کرمانشاه را لرزاند که در تاریخ این منطقه بی‌نظیر بوده و حتی از زلزله مهیب 700 سال پیش این شهر نیز بزرگ‌تر بود.
و فرمودند زائر حسین در زمین، زائر خداست در عرش و پیامبر مهربانمان به مصافحه با زائرش می‌آید. زائر به هر قدمی که برای زیارت برمی‌دارد، گناهی از او محو می‌شود و حسنه‌ای برایش ثبت می‌شود و درجه‌ای بر او افزوده می‌شود.
یادداشت: رسول شکری نیا
امروز مصادف است با سالگرد شهادت شهيدسرافراز و مجاهدفي سبيل الله، بسيجي مخلص و ولايتمدار، پاسدار و طلبه جوان و اولين فرمانده بسيج و سپاه در كرمانشاه سردار سرلشكر سيد محمد سعيد جعفري كه با هوشمندي سازمان بسيج مستضعفين به عنوان شهيد شاخص سال ۹۶ كشور انتخاب و معرفي شده است.
کرمانشاهیان از دیرباز به میهمان نوازی شهره بوده اند ؛ بخش عمده ای از این شهرت مدیون میزبانی زائرانی بوده است که در طی سالیان مداوم از جای جای کشور برای زیارت عتبات عالیات از مسیر کرمانشاه گذر کرده، شبی را در این دیار به سر برده و با دیدن خوشرویی و مهربانی ساکنانش ، خاطره ی خوش بودن در کرمانشاه را ، در بازگشت برای خانواده و خویشان نقل کرده اند .
اگر سپاه نبود کشور هم نبود این سخن راهبردی و عمیق، گفته معمار انقلاب اسلامی است که تاریخ ثابت کرده سخنانش چون دُرِ نایاب قیمتی و چون سکه رایج، معتبر است.
اصرار اقلیم کردستان عراق بر برگزاری همه پرسی استقلال را باید در چارچوب تلاش حدود یک قرن اخیر برخی از قدرت های جهانی در منطقه غرب آسیا ارزیابی کرد.
ای کاش من با شما همراه بودم و به همراهتان به پاداش و پیروزی بزرگ می‌رسیدم.(1) این کمترین کاری است که از ما ماندگان بر می‌آید و آرزویی است که بر جوانان عیب نیست ولی آنان که عمرشان ریشه در خاک گرفته، خود می‌دانند که سنگین است
شعارهای انتخاباتی، شعار با توهین به گذشتگان، سخنان با تحقیر گذشتگان، سخنان با توهین و تحقیر منتقدان فعلی و... که همگی را می‌توان با دیده بی‌کینه و دل صاف از غل و غش حزبی به قضاوت نشست.
ایران آرام و مقتدر در حالی قدردان مردان و زنان غیور و شهید خود است که می بیند دشمنان چگونه مسلمین ضعیف را پاره پاره می کنند.

صفحه‌ها