نمایش 1 - 10 از 189
اگر سپاه نبود کشور هم نبود این سخن راهبردی و عمیق، گفته معمار انقلاب اسلامی است که تاریخ ثابت کرده سخنانش چون دُرِ نایاب قیمتی و چون سکه رایج، معتبر است.
اصرار اقلیم کردستان عراق بر برگزاری همه پرسی استقلال را باید در چارچوب تلاش حدود یک قرن اخیر برخی از قدرت های جهانی در منطقه غرب آسیا ارزیابی کرد.
ای کاش من با شما همراه بودم و به همراهتان به پاداش و پیروزی بزرگ می‌رسیدم.(1) این کمترین کاری است که از ما ماندگان بر می‌آید و آرزویی است که بر جوانان عیب نیست ولی آنان که عمرشان ریشه در خاک گرفته، خود می‌دانند که سنگین است
شعارهای انتخاباتی، شعار با توهین به گذشتگان، سخنان با تحقیر گذشتگان، سخنان با توهین و تحقیر منتقدان فعلی و... که همگی را می‌توان با دیده بی‌کینه و دل صاف از غل و غش حزبی به قضاوت نشست.
ایران آرام و مقتدر در حالی قدردان مردان و زنان غیور و شهید خود است که می بیند دشمنان چگونه مسلمین ضعیف را پاره پاره می کنند.
سرپرست دانشگاه، همکاران را به همدلی برای اعتلای دانش پزشکی و توسعه و ارتقای سلامت دعوت نمود
دکترمحمودرضا مرادی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در یادداشتی همکاران را به همدلی برای اعتلای دانش پزشکی و توسعه و ارتقای سلامت فراخواند.
موعظه تصاویر
گاهی تصاویری در دنیای واقع نمای مجازی منتشر می شود که به اندازه سالها درس و مشق و کتاب آموزنده و آموزگار است و اگر زمانی برای اثبات مطلبی باید خوبان، خون دلها می خوردند و با لجوجان چانه می زدند.
میانمار را دریابیم!
مستضعفین باید قیام کنند. مستضعفین همه‌ی بلاد، همه ممالک باید حق خودشان را با مشت‌محکم بگیرند، منتظر نباشند که آن‌ها، حق آنان را بدهند. مستکبرین حق کسی را نخواهند داد. امام خمینی (ره)
مقاومت بیاد ماندنی دیرالزور ...‌
یادداشت/عملیات مهم شکست حصر دیرالزور که هم اکنون در شرق سوریه در حال انجام است را می توان یکی از مهمترین عملیات های تاریخ جنگ داخلی سوریه دانست . استان دیرالزور در شرق سوریه و در مرز عراق قرار دارد .
بررسی اهمیت و جایگاه انفاق در جامعه اسلامی؛
جامعه انسانی به سان پیکری واحد است که اگر یکی از این اعضا دچار آسیب و بیماری گردد، سایر اندام نیز کارآمدی خود را از دست خواهند داد و برای بهبود عضو آسیب دیده تلاش خواهند کرد، تا آن‌جا که اگر دل انسان درد کند، دیده اشک می‌ریزد.

صفحه‌ها