https://telegram.me/chashmnewss
19. اسفند 1396 - 11:42   |   کد مطلب: 5914
عضو هیأت علمی دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه صنعتی شریف؛
روند رقابت در میان دانشگاه‌ها یک پدیده جهانی است
عضو هیأت علمی دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه صنعتی شریف گفت: روند رقابت در میان دانشگاه‌ها یک پدیده جهانی است و در همه‌جا، دانشگاه‌ها به دنبال رقابت هستند.

به گزارش چشم نیوز، دکتر علی کرمانشاه؛ عضو هیأت علمی دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه صنعتی شریف  در نشست شورای دانشگاه رازی اظهار داشت: روند رقابت در میان دانشگاه‌ها یک پدیده جهانی است و در همه‌جا، دانشگاه‌ها به دنبال رقابت هستند.

 

عضو هیأت علمی دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه صنعتی شریف  با تأکید بر ضرورت ترویج گفتمان دانشگاه کارآفرین و حرکت در این مسیر افزود: «استارت‌آپ» جریان امیدبخش دانشگاه‌ها است و شور و نشاط جوانان در استارت‌آپ‌ها نقطه امیدی برای پویایی و تحرک در دانشگاه‌ها محسوب می‌شود.

 

دکتر کرمانشاه با بیان اینکه دانشگاه باید نوآور باشد، گفت: اقتصاد مقاومتی ظرفیت‌های بسیار خوبی دارد و با توجه به اهمیت نظام ملی نوآوری، تئوری حاکم بر دانشگاه‌ها، در نظام ملی نوآوری تعریف می‌شود.

 

عضو هیأت علمی دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه صنعتی شریف تأکید کرد: دانشگاه باید منشأ ایجاد کسب‌وکار، بیزینس‌مدل و صنعت و خدمات جدید باشد و این رویه بسیار مهم از اساس از دانشگاه شکل بگیرد.

 

وی با اشاره به اهمیت جایگاه دانشگاه در مسیر توسعه گفت: دانشگاه رازی از ظرفیت‌های بالای خود استفاده کند و چشم‌انداز ده سال آینده استان کرمانشاه را ترسیم و تعریف نماید.

 

دیدگاه شما

پربیننده ها

آخرین اخبار