https://telegram.me/chashmnewss
19. اسفند 1396 - 10:16   |   کد مطلب: 5910
معاون امور مجلس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر کشور یک دانشگاه مردمی است و متعلق به هیچ گروه یا شخص خاصی نیست.

به گزارش چشم نیوز، سیزدهمین جلسه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه با حضور دکتر علیرضا منادی معاون امور مجلس دانشگاه آزاد اسلامی در واحد کرمانشاه برگزار شد.

 

دکتر منادی که به عنوان نماینده تام الاختیار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در جلسه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه حضور داشت، اظهار داشت: دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر کشور یک دانشگاه مردمی است و متعلق به هیچ گروه یا شخص خاصی نیست.

 

وی افزود: این دانشگاه به برکت درک صحیح و فکر بلند امام(ره) که با کمک یک میلیون تومانی و با حمایت های مقام معظم رهبری و مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی تأسیس شد.

 

دکتر منادی ادامه داد: دانشگاه آزاد اسلامی با پیشرفت و حرکت مطلوب باعث تعالی انقلاب اسلامی در سایه منویات مقام معظم رهبری و ایجاد عدالت آموزشی شده است.

 

معاون امور مجلس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: این دانشگاه با بیش از 6 میلیون و هشتصد هزار دانش آموخته و یک میلیون و هفتصد هزار دانشجوی در حال تحصیل جمعیت قابل توجه ای از دانشجویان را به خود اختصاص داده است.

 

وی با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی توانایی سوق دادن جامعه به سمت علم محوری و دانش بنیانی را دارد، گفت: جایگاه مرتبه علمی ایران در دنیا رتبه چهارده است؛ در صورتی که اگر دانشگاه آزاد اسلامی نبود، این رتبه 27 بود.

 

دکتر منادی ادامه داد: تعداد اعضای هیأت علمی و کارمندان دانشگاه آزاد اسلامی از وزارتین علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بیشتر است.

 

وی با اشاره به اینکه دانشگاه آزاد اسلامی بزرگترین دانشگاه حضوری جهان است، گفت: این امتیاز در دنیا فقط به دانشگاه آزاد اسلامی اختصاص دارد و هیچ دانشگاهی این ویژگی را ندارد.

 

معاون امور مجلس دانشگاه آزاد اسلامی بیست میلیون متر مربع فضای آموزشی این دانشگاه را به اندازه پنج کشور کوچک دانست و افزود: تمام سرمایه های دانشگاه آزاد اسلامی مرهون نفس قدسی امام راحل است که بنیان این دانشگاه را نهاد و این خود نشان از آن دارد که در اعتلای این دانشگاه چه کسانی نقش آفرین بوده اند.

 

 

دیدگاه شما

پربیننده ها

آخرین اخبار