https://telegram.me/chashmnewss
15. اسفند 1396 - 15:01   |   کد مطلب: 5901
در آستانه ی میلاد با سعادت حضرت زهرا (س)و در راستای ترویج فرهنگ حجاب،بسیج دانشجویی پیام نور کرمانشاه اقدام به برگزاری کرسی آزاد اندیشی با موضوع((حجاب چرا؟؟؟))نمود .

به گزارش چشم نیوز، الهام نوراللهی، مدیر حوزه علمیه مرکز تخصصی علوم قرآنی کرمانشاه طی سخنانی با اشاره به اصل حجاب و اهمیت آن در ادیان بزرگ الهی اظهار داشت: اصل حجاب،نماز و روزه، شاکله سه دین مهم و بزرگ الهی یعنی یهود،مسیحیت و اسلام است.

 

مدیر حوزه علمیه مرکز تخصصی علوم قرآنی کرمانشاه با اشاره به اینکه کار حکومت دینی بستر سازی برای هدایت است تاکید کرد:بحث چگونگی اجرای حجاب در جامعه بحث مهمی است که باید مورد توجه قرار گیرد اما به هیچ وجه هیچ حکومتی و هیچ پیامبری در طول تاریخ موفق نشده اند که همه انسانها را خوب کرده و هدایت نمایند.

 

نوراللهی خاطرنشان کرد: در فضای دانشگاه باید دانشجو صاحب تحلیل باشد و تنها در مباحث علمی صاحب سخن نباشد ، دانشجو باید در حوزه های دینی و سیاسی مطالعه کند و حرفی برای گفتن داشته باشد.

 

وی با تاکید بر لزوم داشتن مطالعه دانشجویان درباره مباحث سیاسی و اقتصادی جامعه افزود: دانشجو باید بتواند درباره مسائل سیاسی و اقتصادی صحبت کند لذا نگاه دانشجو باید توام با اعتماد به ذهن و اعتماد به تحقیق باشد اما قدرت تحلیل متکی بر مطالعه دانشجویان است و مباحثی که دانشجو مطرح می کند نباید احساسی باشد.

 

گفتنی است در ادامه جلسه چند تن از شرکت کنندگان که تا کنون از پوشش چادر بی بهره بودند تصمیم خود را جهت استفاده از حجاب کامل(یعنی حجاب)گرفتند.

 

دیدگاه شما

پربیننده ها

آخرین اخبار