https://telegram.me/chashmnewss
15. اسفند 1396 - 14:19   |   کد مطلب: 5900
مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در اداره تعاون روستایی جهاد کشاورزی کرمانشاه؛
تحصيل علم براي خدمت به جامعه عبادت است
مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در اداره تعاون روستایی جهاد کشاورزی استان گفت: هر چه عبادت جنبه الهی داشته باشد این عبادت بیشتر موردپذیرش خداوند قرار می‌گیرد و اثرات سازنده و نقش‌آفرین آن در اجتماع غیرقابل‌انکار است.

به گزارش چشم نیوز، حجت الاسلام و المسلمین میرزایی، مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در اداره تعاون روستایی جهاد کشاورزی استان در جلسه مربیان شجره طیبه صالحین دانشگاههای کرمانشاه اظهار داشت: در قران کریم آنچه بیش از همه به آن اهمیت داده‌شده عبادت است، در این آیه آمده از جانب خداوند پیامبران به‌سوی مردم برای سوق دادن آن‌ها به سمت عبادت فرستاده‌ شده‌اند بنابراین هر کاری که در سایه عبادت انجام گیرد موردعنایت خداوند است.

 

مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در اداره تعاون روستایی جهاد کشاورزی استان با بیان اشکال مختلف عبادت گفت: اسلام سعی کرده به عبادت جنبه اجتماعی بدهد، برای نمونه برگزاری نماز جماعت دارای اجر و ثواب بسیاری است، یکی از شرایط این است که امام جماعت باید عادل باشد و هرکسی نمی‌تواند در صف اول قرار بگیرد و این یک ویژگی و شایستگی است.

 

حجت الاسلام  میرزایی خاطرنشان کرد: هر چه عبادت جنبه الهی داشته باشد این عبادت بیشتر موردپذیرش خداوند قرار می‌گیرد و اثرات سازنده و نقش‌آفرین آن در اجتماع غیرقابل‌انکار است.

 

وی گفت: قرآن بزرگترين نعمت را علم و دانش مي داند. لذا جوانان ما با الهام گرفتن از معارف قرآن و اهل بيت موفقيت هاي زيادي در عرصه علم و دانش كسب كرده اند و مسلما اگر كسي براي نجات انسان ها و خدمت به جامعه درس بخواند، زحمات او براي تحصيل عبادت خواهد بود.

 

دیدگاه شما

پربیننده ها

آخرین اخبار