https://telegram.me/chashmnewss
15. اسفند 1396 - 12:43   |   کد مطلب: 5898
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی امروز سه شنبه در جمع خبرنگاران، از آغاز طرح «بسیج سلامت نوروزی» از امروز ۱۵ اسفند در استان کرمانشاه خبر داد.

به گزارش چشم نیوز، دکتر ابراهیم شکیبا، معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و رئیس مرکز بهداشت استان کرمانشاه اظهار داشت: این طرح از امروز ۱۵ اسفند ۹۶ آغاز شده و تا ۱۵ فروردین ۹۷ ادامه دارد.

 

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گفت: طی طرح امسال ۲۶۰ کارشناس بهداشت محیط در قالب ۱۰۸ تیم، از اماکن تهیه و توزیع غذا، فروشگاه‌ ها، هتل ها، کارگاه‌های قنادی، نانوایی ها و در مجموع هر مکان تهیه و توزیع مواد خوراکی و آشامیدنی بازدید کرده و کار بازرسی و نظارت بر اماکن فوق را عهده دار هستند.

 

شکیبا ادامه داد: کارشناسان بهداشت محیط در زمان اجرای طرح همه روزه از ساعت ۸ الی ۲۰ فعالیت داشته و به صورت سر زده از اماکن مربوطه بازدید خواهند کرد.

 

وی گفت: هم اکنون بیش از ۲۸ هزار مکان تهیه و توزیع مواد خوراکی و آشامیدنی در سطح استان فعال است که در این ایام به صورت تصادفی و سر زده مورد بازرسی قرار می گیرند.

 

این مسئول تاکید کرد: شهروندان می توانند چنانچه در این ایام به مشکل بهداشتی در یکی از اماکن تهیه و توزیع مواد خوراکی و آشامیدنی برخورد کردند از طریق سامانه ۱۹۰ مشکلات خود را با کارشناسان ما در میان بگذارند.

دیدگاه شما

پربیننده ها

آخرین اخبار