https://telegram.me/chashmnewss
8. اسفند 1396 - 12:54   |   کد مطلب: 5869
نشست کمیته بهره وری با هدف تبادل نظر و انتقال تجارب ، با حضور دکتر عبدی رئیس کمیته بهره وری دانشگاه ، دکتر غلامی معاون فرهنگی دانشجویی و مدیران فرهنگی ، دانشجویی ، مشاوره و کارشناسان مربوطه برگزار شد.

به گزارش چشم نیوز، اولین نشست کمیته بهره وری با هدف تبادل نظر و انتقال تجارب ، با حضور دکتر عبدی رئیس کمیته بهره وری دانشگاه ، دکتر غلامی معاون فرهنگی دانشجویی و مدیران فرهنگی ، دانشجویی و مشاوره و کارشناسان مربوطه در دفتر معاونت فرهنگی دانشجویی در روز سه شنبه 8 اسفندماه 96 برگزار شد.

در این نشست دکتر غلامی گزارشی از اقدامات انجام شده در جهت ارتقاء بهره وری در حوزه معاونت فرهنگی دانشجویی را بیان داشت و سپس دکتر عبدی در خصوص بهره وری و شاخصه های آن و همچنین الکترونیک نمودن فعالیت ها  ، بهینه نمودن مصرف سوخت ، ارتقاء فرایندها و میزان رضایتمندی ارباب جوع و تلاش به سمت احداث ساختمان سبز در سطح دانشگاه علوم پزشکی و واحدهای تابع  خبر داد.

دکتر عبدی گفت : آموزش و فرهنگ سازی در زمینه بهره وری و صرفه جویی باید انجام پذیرد و در پایان نشست هم حاضرین دیدگاه ها و نکته نظرات خود را در زمینه بهبود بهره وری بیان داشتند .

دیدگاه شما

پربیننده ها

آخرین اخبار