https://telegram.me/chashmnewss
28. بهمن 1396 - 9:51   |   کد مطلب: 5800
رئیس دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: دانشگاه رازی از بحث آموزش محوری به سمت پژوهش محوری و تقاضا محوری در حال پیشتازی است.

به گزارش چشم نیوز، دکتر محمدابراهیم اعلمی‌آل‌آقا، رئیس دانشگاه رازی کرمانشاه در نشست شورای دانشگاه که پیرامون موضوع تعیین ظرفیت‌های مقطع کارشناسی برگزار شد، اظهار داشت: هدف‌گذاری ما این است که دانشگاه رازی در مسیر اعتلای خود قدم بردارد و از دانشگاه سطح دو به سطح یک صعود کند و در این راه نیز رقبای سرسختی در میان دانشگاه‌های مطرح داریم.

 

دکتر اعلمی‌آل‌آقا ارتقاء سطح دانشگاه رازی را نیازمند تلاش و مجاهدت بیشتر دانست و افزود: دانشگاه رازی از بحث آموزش محوری به سمت پژوهش محوری و تقاضا محوری در حال پیشتازی است.

 

وی افزود: در راستای انجام پژوهش‌های تقاضامحور باید تلاش بیشتری صورت بگیرد، همچنین از فکر جمعی در همه سطوح استفاده شود و شوراها اعم از شورای گروه، دانشکده، آموزش، پژوهش و امور اداری بیش از پیش فعال شوند.

 

 

رئیس دانشگاه رازی، با تاکید بر ضرورت برنامه ریزی و دغدغه داشتن برای ارتقاء و اعتلای دانشگاه گفت: ضمن اینکه باید دغدغه اعتلای دانشگاه را داشته باشیم، چرخش کار در فرآیند نیز همراه با تکریم بیش از پیش ارباب رجوع همراه باشد.

 

این مسئول، با اشاره به حادثه اخیر نشست گاز در ورودی درب پردیس دانشگاه گفت: رعایت مسائل ایمنی و دقت لازم به ویژه در آزمایشگاه مرکزی باید مورد توجه قرار بگیرد و تمام اصول ایمنی رعایت شود.

 

وی در ادامه از پرداخت یک و نیم میلیارد تومان گرنت در دانشگاه رازی خبر داد و افزود: روسای دانشکده‌ها، معاونین و حسابداری باید پیگیری‌های لازم را در این زمینه داشته باشند و اگر ابهامی وجو دارد آن را به مسئولان حوزه ریاست اطلاع دهند.

 

دکتر اعلمی آل آقا همچنین از آمادگی لازم دانشگاه برای پرداخت گرنت سال آینده خبر داد و اظهار کرد: در حال حاضر باید تکلیف این یک و نیم میلیارد تومانی که در دانشگاه پرداخت شده مشخص شود.

 

 

 

وی همچنین بیان کرد: ابتدای ترم برای اقلام مصرفی ۲۰۰ میلیون تومان و برای تجهیزات ۵۰۰ میلیون تومان به دانشکده ها پرداخت شده است و تقاضا کردیم که خود دانشکده‌ها این هزینه‌ها را مدیریت کنند. اگر برای خریدهای تخصصی نیز توجیه لازم عنوان شود که برای کیفیت بهتر کالای مورد نیاز را از یک مرکز خاص خریداری کنیم، پذیرفته می‌شود.

 

دکتر اعلمی آل آقا در پایان از پرداخت یک میلیارد تومان حق پروپوزال در دانشگاه رازی خبر داد و افزود: هزینه پروپوزال‌ها مصوب  و پرداخت شده است، و باید توزیع آن در دانشکده ها تعقیب شود تا به ذی نفعان برسد.

دیدگاه شما

پربیننده ها

آخرین اخبار