https://telegram.me/chashmnewss
24. بهمن 1396 - 9:24   |   کد مطلب: 5776
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: انجام پیوند قلب در این بیمارستان جهت رفاه حال مردم استان از جمله مواردی است که باید مد نظر قرار گرفته و پیگیری شود.

به گزارش چشم نیوز، نشست پایش بیمارستانی هیات رئیسه دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه امروز دوشنبه در مرکز آموزشی، درمانی امام علی (ع) کرمانشاه برگزار شد.

 

دکترمحمودرضا مرادی؛ رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در این نشست اظهار داشت: بیمارستان امام علی (ع) از جمله بیمارستان های خوب استان است و جا دارد از زحمات تمامی کادر بهداشت و درمان از جمله این مرکز در خدمات رسانی شایسته به مصدومان زلزله مجددا قدردانی کنم.

 

محمودرضا مرادی افزود: با وجود شرایط مطلوب این بیمارستان، از مرکز آموزشی و درمانی امام علی (ع) انتظار بیشتری داریم و امیدواریم با تلاش مضاعف شاهد ارتقا وضعیت این بیمارستان باشیم.

 

وی تاکید کرد: انجام پیوند قلب در این بیمارستان جهت رفاه حال مردم استان از جمله مواردی است که باید مد نظر قرار گرفته و پیگیری شود.

 

دکتر خزایی معاون آموزشی دانشگاه در این نشست اظهار داشت: بهبود وضعیت پاویون پزشکان ، ارتقا تجهیزات آموزشی و شرایط تحصیلی دانشجویان در این مرکز از جمله موارد در دستور کار معاونت آموزشی دانشگاه است.

 

 دکتر روشنی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در این نشست بیان کرد: برای بهبود حال بیماران قلبی تلاش میکنیم آمبولانس ویژه ای جهت انتقال این بیماران اختصاص داده شود.

 

 دکتر ایمانی معاون توسعه نیز  در این نشست اظهار کرد: تامین نیروی انسانی از جمله چالش های پیش روی ما در مراکز درمانی از جمله بیمارستان امام علی (ع) است.

 

همچنین دکتر عبدی مدیر امور بهره وری در این نشست گفت: کاهش هزینه ها و فرآیند ها؛ افزایش بهره وری و ارتقای سطح رضایتمندی بیماران و مراجعان باید دو چندان مد نظر قرار گیرد و خوشبختانه بیمارستان امام علی (ع) در این حوزه در سطح قابل قبولی قرار دارد.

 

دیدگاه شما

پربیننده ها

آخرین اخبار