https://telegram.me/chashmnewss
23. بهمن 1396 - 9:02   |   کد مطلب: 5769
معاون امور عمرانی استانداری کرمانشاه ؛
دانشگاه باید پشتیبان دولت باشد
معاون امور عمرانی استانداری کرمانشاه گفت: چشم امید من و امثال من به دانشگاه است، استان کرمانشاه علی‌رغم داشته‌های بسیار در حوزه‌های مختلف، همچان مشکل دارد و علت نیز این است که دانش استفاده از این منابع را نداریم و کلید این دانش در دست دانشگاه است و دانشگاه باید پشتیبان دولت باشد.

به گزارش چشم نیوز، مجتبی نیک‌ کردار؛  معاون امور عمرانی استانداری کرمانشاه در نشست با هیئت رئیسه  و اعضای هیئت علمی دانشگاه رازی که در سالن جلسات این دانشگاه برگزار شد، اظهار داشت: مردم بار دیگر نشان دادند که با وجود مشکلات، اما دشمن شناس و زمان شناس هستند و با حضور شکوهمند خود در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن، کسانیکه چشم طمع به ایران اسلامی دوخته بودند را نا امید کردند.

 

 معاون امور عمرانی استانداری کرمانشاه در ادامه با اشاره به حضور دکتر حشمت‌الله فلاحت‌پیشه عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه در این جلسه افزود: آقای فلاحت‌پیشه صدای ملّی ما در کشور است و همواره به موقع و شجاعانه در دفاع از استان و منافع مردم حضور می‌یابد و تلاش ما باید در جهت تقویت این صدای ملی باشد.

 

نیک‌ کردار تاکید کرد: مردم استان کرمانشاه باید متحد و یک‌دل و یکصدا باشند و برای پیشرفت خود تلاش کنند و خط قرمز ما باید منافع استان باشد تا به موفقیت دست یابیم و کارهای بزرگ انجام دهیم.

 

وی اظهار داشت: چشم امید من و امثال من به دانشگاه است، استان کرمانشاه علی‌رغم داشته‌های بسیار در حوزه‌های مختلف، همچان مشکل دارد و علت نیز این است که دانش استفاده از این منابع را نداریم و کلید این دانش در دست دانشگاه است و دانشگاه باید پشتیبان دولت باشد.

 

معاون امور عمرانی استانداری کرمانشاه بیان کرد: مأموریت تدوین سند آمایش استان کرمانشاه به عهده دانشگاه رازی است و بیش از ۱۴۰ استاد دانشگاه در تدوین این سند مشارکت دارند و اقدام بسیار ارزشمندی در مسیر توسعه استان خواهد بود.

 

دیدگاه شما

پربیننده ها

آخرین اخبار