https://telegram.me/chashmnewss
12. بهمن 1396 - 10:47   |   کد مطلب: 5700
نشست مشترک هم اندیشی مسئول دفتر بسیج دانشجویی و مراکز آموزش عالی شهرستان اسلام آباد غرب و مسئول بسیج دانشجویی پیام نور واحد کرند غرب و مسئولین دانشگاه پیام نور دالاهو برگزار گردید.

به گزارش چشم نیوز، همزمان با گرامیداشت ایام الله دهه فجر و ایام فاطمیه  مسئولین دانشگاه و بسیج دانشجویی پیام نور دالاهو برنامه های پیشنهادی خود را بصورت مشترک بمناسبت  ارائه دادند.

 

یوسف عزتی(مسئول دفتر بسیج دانشجویی و مراکز آموزش عالی شهرستان اسلام آبادغرب) در این نشست از برگزاری جلسه مشترک و انسجام بیش از پیش مسئولین دانشگاه پیام نور دالاهو و بسیج دانشجویی این واحد دانشگاهی ابراز خرسندی کرد و اظهار داشت: بسیج باید همچون یک پیکره،متحد باشد تا بتواند‌ از عهده ی مسئولیت خطیری که بر دوش دارد به درستی برآمده وموفق عمل کند.

 

سارا فرخی(مسئول بسیج دانشجویی پیام نور واحد کرندغرب) دفاع از ارکان جمهوری اسلامی  و پیشبرد اهداف کشور را مهم ترین وظیفه بسیج دانست و افزود: بسیجی بودن با دل، روح و اخلاص در نیت رابطه مستقیم داشته و تنها با وحدت تحت لوای ولایت فقیه،و تکیه بر تفکر و روح بسیجی میتوان به اهداف مدنظر دست یافت.

 

این نشست با صحبت های محمد شهبازی مدیر فرهنگی واحد کرندغرب درخصوص لزوم هوشیاری درجبهه نرم ،همچنین ارائه برنامه های پیشنهادی توسط مسئول بسیج دانشجویی پیام نور کرندغرب خاتمه یافت

دیدگاه شما

پربیننده ها

آخرین اخبار