https://telegram.me/chashmnewss
17. مهر 1396 - 8:41   |   کد مطلب: 5045
در دومین نمایشگاه دستاوردهای مراکز آموزش عالی در حوزه مدیریت سبز؛
ازدستاوردهای دانشگاه صنعتی کرمانشاه رونمایی شد
برای دومین سال متوالی دانشگاه صنعتی کرمانشاه به عنوان دانشگاه منتخب در حوزه مدیریت سبز درنمایشگاه دستاوردهای مراکز آموزش عالی که با وجود ۳۸ دانشگاه و مرکز پژوهشی برگزار گردید با ایجاد غرفه دستاوردهای خود را به نمایش گذاشت.

به گزارش چشم نیوز، برای دومین سال متوالی دانشگاه صنعتی کرمانشاه به عنوان دانشگاه منتخب در حوزه مدیریت سبز درنمایشگاه دستاوردهای مراکز آموزش عالی که با وجود ۳۸ دانشگاه و مرکز پژوهشی برگزار گردید با ایجاد غرفه دستاوردهای خود را به نمایش گذاشت.

 دستاوردهای دانشگاه صنعتی کرمانشاه که شامل دستگاه تصفیه آب خاکستری جهت بازیافت آب و استفاده مجدد و مصارفی همچون آبیاری فضای سبز و همچنین ماشین کمیکار با سوخت غیر فسیلی بود مورد استقبال بازدیدکنندگان قرارگرفت و همچنین با حضور دکتر اختری رئیس دانشگاه، مسئولین وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ازجمله دکتر رخشانی‌مهر مدیر کل نظارت بر طرح‌های عمرانی ، دکتر عسکریان معاون اداری مالی وزارت  و مسئولین سازمان برنامه و بودجه منجمله دکتر واعظ مهدوی و دکتر گرائی نژاد و رؤسای دانشگاه‌ها از این غرفه نیز بازدید بعمل آوردند.

گفتنی است؛ نخستین نمایشگاه دستاوردهای دانشگاه ها، موسسات آموزش عالی و پارک های علم و فناوری در حوزه مدیریت سبز، بهمن ماه سال گذشته نیز در محل سازمان برنامه و بودجه کشور برگزار شده بود.

دیدگاه شما

پربیننده ها

آخرین اخبار