https://telegram.me/chashmnewss
16. مهر 1396 - 12:50   |   کد مطلب: 5043
رئیس دانشگاه علوم پزشکی با بیان اینکه ما برای کم کردن مشکلات حوزه سلامت با اولویت بندی و سیاستگذاری تلاش می کنیم گفت:اولویت ما در شهرستان سنقر ثبات مدیریت است؛ به گونه ای که با تکمیل کادر مدیریت شبکه و بیمارستان ، مدیران احساس کنند که فرصت لازم برای کار و برنامه ریزی دارند و البته فعالیت آنها رصد شده و مورد سوال قرار می گیرند.
ما برای کم کردن مشکلات حوزه سلامت با اولویت بندی و  سیاستگذاری تلاش می کنیم

به گزارش چشم نیوز، دکتر محمودرضا مرادی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه  در نشست پایش و برنامه ریزی شهرستان سنقر و کلیایی سخن می گفت اظهار داشت:با دستور ویژه وزیر بهداشت در سفر به کرمانشاه با افزایش چشمگیر نیروی متخصص به کرمانشاه موافقت شده و در هفته جاری به همراه معاون درمان در تهران پیگیر این دستور خواهیم بود تا به نتیجه برسد.

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی  از مشکلات سیستم بهداشت و درمان را عدم اجرای طرح ارجاع دانست و گفت: بیمار قبل از مراجعه به مراکز بالاتر و تخصصی باید در مراکز عمومی معاینه شود و این امر نیازمند اعتماد مردم به پزشکان مراکز بهداشتی و پزشکان عمومی است.

 

مرادی خاطرنشان کرد: کمبود پول و درآمد در دانشگاه و بدهی ۳۶۰ میلیارد تومانی بیمه ها به دانشگاه موجب زمین گیر کردن سیستم درمانی و درنتیجه عدم به موقع دریافت حق قانونی پرسنل شریف بیمارستان ها بوده است.

 

وی با بیان اینکه ما برای کم کردن مشکلات حوزه سلامت با اولویت بندی و  سیاستگذاری تلاش می کنیم گفت:اولویت ما در شهرستان سنقر ثبات مدیریت است؛ به گونه ای که با تکمیل کادر مدیریت شبکه و بیمارستان ، مدیران احساس کنند که فرصت لازم برای کار و برنامه ریزی دارند و البته فعالیت آنها رصد شده و مورد سوال قرار می گیرند.

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیان داشت: در زمینه به کارگیری هیأت علمی لازم در دانشکده شهرستان سنقر و کلیایی در قالب قرار داد و طرح در شورای آموزشی  با هماهنگی معاونت آموزشی دانشگاه تمام تلاش خود را به کار می بریم.

 

مرادی با اشاره به اینکه به مشکلات حوزه سلامت شهرستان سنقر واقف هستیم گفت: ما نیازمند همکاری نماینده محترم مردم و دیگر مسئولان هستیم تا با همکاری و تعامل همدیگر در جهت رفع این مشکلات اقدام کنیم.

دیدگاه شما

پربیننده ها

آخرین اخبار