https://telegram.me/chashmnewss
6. مهر 1396 - 12:11   |   کد مطلب: 5012
رئیس دانشگاه علوم پزشکی: مضرات و مزایای مواد غذایی ، آشامیدنی ، بهداشتی را به مردم می گوئیم و در این زمینه هیچ سودی نداریم جز آنکه می خواهیم سلامت مردم را تأمین کنیم.

به گزارش چشم نیوز، دکتر محمودرضا مرادی ، رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه که در نشست مدیران حوزه معاونت غذا و دارو با اشاره به اینکه این معاونت از زمان تغذیه نوزاد و استفاده از شیر خشک تا پیری با مردم سروکار دارد اظهار داشت: پیشگیری از بیماری ها از طریق توجه به غذا و مواد غذایی بسیار مهم است به گونه ای که اکنون متأسفانه شاهد افزایش بیماری هایی همچون انواع کنسرها هستیم که به غذا مرتبط است.

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ورود معاونت غذا و دارو به حوزه تحقیقات و انجام تحقیقات مشترک با دانشکده داروسازی را ضروری دانست و تأکید کرد: علاوه بر ثبت اسناد فعالیت ها به صورت اداری باید در زمینه علمی و تحقیقاتی نیز آنها را مستند نمود.

 

مرادی بر شفافیت در امور و جلوگیری از ایجاد هرگونه شبه تأکید کرد و در زمینه تجهیزات پزشکی گفت: در زمینه تأمین تجهیزات سرمایه ای در استان کارهای خوبی شده است و البته در بعضی موارد ، کمبودهایی هست که باید مرتفع کنیم و کالای واقعی و کاربردی برای مردم را حتماً باید تأمین کنیم.

 

وی در این نشست بر استفاده جدی از رسانه ها برای فرهنگ سازی مردم در زمینه غذا و دارو تأکید کرد و گفت: ما مضرات و مزایای مواد غذایی ، آشامیدنی ، بهداشتی را به مردم می گوئیم و در این زمینه هیچ سودی نداریم جز آنکه می خواهیم سلامت مردم را تأمین کنیم.

دیدگاه شما

پربیننده ها

آخرین اخبار