https://telegram.me/chashmnewss
15. تير 1396 - 17:53   |   کد مطلب: 4695
برگزاری جلسه پایش عملکرد بیمارستان امام خمینی (ره) با حضور رئیس و معاونین دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه؛
دانشگاه علوم پزشکی در بحث بهره وری در سطح کشور و وزارت بهداشت الگو و پیشگام است
بهره وری نه فقط صرفا به معنای صرفه جویی بلکه به معنای ارتقای کیفیت در زمینه های مختلف و ذخیره منابع مد نظر است و در سطح کشور و وزارت بهداشت ، دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در بحث بهره وری الگو و پیشگام است.

به گزارش چشم نیوز، دکتر حسین کریم، رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه  با بیان اینکه در اقدام جهادی سفر جراحان پلاستیک مناطق محروم تلاش کردند به همه کسانی که در این زمینه تلاش کردند خسته نباشید گفت اظهار داشت:  در این سفر برای دانشگاه و استان افتخاری رقم زده شد و یک نام نیک برای کرمانشاه به جای ماند.

 

رئیس دانشگاه بیان داشت: بیمارستان امام خمینی (ره) با توجه به گستردگی فعالیت ها ، موقعیت جغرافیایی و مراجعینی که عمدتا از مناطق محروم هستند از جمله مراکز استراتژیک ، ارزشمند و حائز اهمیت است.

وی با بیان اینکه ارائه خدمات در این منطقه جغرافیایی و جمعیت تحت پوشش و محروم بسیار دارای اهمیت می باشد گفت: باید بهترین خدمات به مردم ارائه شود و در این راه اقدامات بزرگی در بیمارستان های استان صورت گرفته و طرح تحول سلامت فرصت دگرگون ساختن شرایط را ایجاد کرده است.

 

دکتر کریم خاطرنشان کرد: هنوز جای کار بسیار داریم و به حد مطلوب نرسیده ایم اما در مسیر پرشتاب و خوبی برای بهبود اوضاع گام برمیداریم ؛ و امیدواریم روزی بتوانیم عقب ماندگی های سنگین و فراوانی که در دانشگاه وجود داشت را رفع کنیم.

 

رئیس دانشگاه گفت: در طول یک سال و نیم گذشته هشت رشته تخصصی ، هفت رشته PhD و بیش از ۱۵ رشته کارشناسی ارشد راه اندازی شده و امیدواریم این روند ادامه پیدا کند و خوشبختانه توانستیم تمام رشته های مورد نیاز استان را راه اندازی کنیم و گسترش تحصیلات تکمیلی قطعا در استان اثرات خوبی خواهد داشت؛ اثراتی که در جامعه مشهود خواهد بود و نفع و برکاتش برای مردم است.

 

وی تصریح کرد:  سال ۹۵ نقطه عطفی در دانشگاه بود و تغییرات و اتفاقات بسیار مهم، بزرگ و خوبی در زمینه های مختلف در دانشگاه به وقوع پیوست ویکی از برنامه هایی که باید حتما دنبال شود و به عنوان اصول اولیه مدیریت قرار گیرد، بحث بهره وری است ؛ مدیریت بدون بهره وری معنا ندارد و نوعی بی نظمی است.

 

رئیس دانشگاه اظهار کرد: بهره وری نه فقط صرفا به معنای صرفه جویی بلکه به معنای ارتقای کیفیت در زمینه های مختلف و ذخیره منابع مد نظر است و در سطح کشور و وزارت بهداشت ، دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در بحث بهره وری الگو و پیشگام است که یکی از افتخارات هر مدیری در دوران خدمتش ایجاد فضایی سالم ، اخلاقی ، قانونی و بدون فساد است.

 

دکتر کریم خاطرنشان کرد: امسال برای ما بحث پروژه های بیمارستانی بسیار حائز اهمیت است و با اجرا و پیگیری تک به تک و روزانه بالغ بر ۴۰۰ پروژه در دانشگاه، امید داریم رفاه حال مردم به حد مطلوب برسد و اصلاح روند های بیمارستانی در جهت رفاه و ایمنی هرچه بهتر و مطلوب تر بیماران باید مد نظر باشد و بسیار حائز اهمیت است.

 

وی تاکید کرد: باید تا میتوانیم به دانشجویان اهمیت بدهیم و برایشان وقت بگذاریم و بدانیم دانشجویان سرمایه های ما هستند و دانشگاه محل فرهنگ است ؛که یکی از مهمترین رسالت های آن امور فرهنگی است و باید در راستای دین و اعتقادات؛  اقدامات فرهنگی انجام گیرد.

دیدگاه شما

پربیننده ها

آخرین اخبار