https://telegram.me/chashmnewss
1. تير 1396 - 12:28   |   کد مطلب: 4663
چشم نیوز: مسؤول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی کرمانشاه گفت: روز قدس علاوه بر اینکه ماهیت جهانی انقلاب را نمایان می کند نشان دهنده ی آمال و آرزوهای بلند انقلاب اسلامی نیز هست.
روز قدس روز مجهر شدن مستضعفین در مقابل مستکبرین دنیا است

حجت الاسلام صفارزاده در گفت و گو با چشم نیوز اظهار داشت: روز قدس علاوه بر اینکه ماهیت جهانی انقلاب را نمایان می کند نشان دهنده ی آمال و آرزوهای بلند انقلاب اسلامی نیز هست و انتخاب آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز قدس را بدون شک باید یکی از استراتژیک ترین تصمیمات بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی تلقی نمود.

 

وی ادامه داد: همچنان که حضرت امام خمینی(ره) فرمودند: روز قدس روزی است که باید سرنوشت ملتهای مستضعف معلوم شود، باید ملتهای مستضعف در مقابل مستکبرین اعلان وجود کنند و همانطور که ایران قیام کرد و دماغ مستکبرین را به خاک مالید و خواهد مالید تمام ملت ها قیام کنند.

 

مسؤول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی  خاطرنشان کرد: نگاه حضرت امام (ره) به مسئله فلسطین این بود که ایشان روزنه ای بر امید برای بیداری و رهایی تمامی ملل مستضعف از سیطره ی استکبار می دید.

 

حجت الاسلام صفارزاده  گفت: در این راستا بود که جمهوری اسلامی ایران در کنار تهییج جهان اسلام برعلیه اسرائیل و با اعلام اینکه فلسطین به عنوان مسئله اول جهان اسلام است، انواع کمک های لجستیک، فرهنگی، مالی را نیز بدون در نظر گرفتن مذهب ساکنان فلسطین به آنها ارزانی کرد.

مسؤول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی افزود: نتیجه چنین رویکردی شکست رژیم جعلی صهیونیستی به عنوان کابوس ارتش های عربی در چند جنگ متوالی و زنده شدن روح اعتماد در میان ملتهای مسلمان عرب زبان بود.

 

وی تصریح کرد: با توجه به این موارد انقلاب اسلامی ایران از رهگذر تبیین اندیشه و آرمان عدالتخواهانه خود در صدد برآمد و با روشهای غیر مستقیم به نتیجه دلخواه و مطلوب یعنی بیداری اسلامی دست یابد و اعلام آخرین جمعه ی ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس از سوی حضرت امام خمینی (ره) ، شش ماه پس از پیروزی انقلاب اسلامی، مبین همین رویکرد اصولی و هوشمندانه است.

 

حجت الاسلام صفارزاده بیان داشت: مقام معظم رهبری(مدظله العالی) بارها فرمودند که: ما حقیقتا صهیونیست ها را دشمن دنیای اسلام میدانیم و مسئله فلسطین از لحاظ اسلامی برای همه ی مسلمانان از جمله برای ما یک مسئله اساسی و یک فریضه است و روز قدس باید تعیین کننده سرنوشت مردم فلسطین باشیم.

 

مسؤول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی اظهار کرد: حضور قشر دانشجویان بسیجی و دیگر آحاد مردم و ملت شریف و همیشه در صحنه انقلاب اسلامی در امسال، باید مضاعف و پررنگ تر از سالهای پیش باشد .

 

وی ادامه داد: از سویی حوادث اخیر اتفاق افتاده توسط عده ای مزدور در پایتخت و از سویی شجاعت دلیرمردان سپاه و خلق حماسه ی عملیات لیلة القدر و این مشتهای گره کرده پیر و جوان و... مکملی است بر این رشادتها و شهامتها و مشت محکمی است بر دهان استکبار جهانی و رژیم غاصب و جعلی صهیونیستی که این اتحاد و یکپارچگی موجب ضعف و ناامیدی دشمن خواهد شد.

 

مسؤول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی تاکید کرد: برهمه ی ما واجب است که ان شاء الله به آرمان های حضرت امام خمینی (ره) و دستور مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) لبیک گویان در هر نقطه از ایران اسلامی حضور دشمن شکن خود را اعلام نماییم و فریاد عدالتخواهی خود را به گوش جهانیان با شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل برسانیم.

دیدگاه شما

پربیننده ها

آخرین اخبار