https://telegram.me/chashmnewss
31. خرداد 1396 - 13:01   |   کد مطلب: 4659
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان کرمانشاه پیرامون راهپیمایی روز قدس بیانیه ای صادر کرد.
 بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان کرمانشاه پیرامون راهپیمایی روز قدس

به گزارش چشم نیوز، 

 

بسمه تعالی

 

مساله‌ی ‌فلسطین ‌از لحاظ‌ اسلامی ‌برای ‌همه‌ی ‌مسلمانان ‌از جمله ‌برای ‌ما یک‌ مساله‌‌ اساسی‌ و یک‌ فریضه ‌است‌.

امام خامنه ای(مدظله العالی)

 

امروز در دنیایی قرار داریم که ستمگران و کسانی که خود را کد خدا میپندارند با همکاری صهیونیست خونخوار در حال تخریب چهره اسلام ناب محمدی(ص) هستند. دشمنان اسلام در تمام دنیا سعی دارند که با تشکیل گروه های تکفیری صهیونستی مانند داعش به اسم گروه های مسلمان ، وجه دین اسلام را خدشه دار کنند.

ایران اسلامی به عنوان یکی از پرچمداران اسلام ناب محمدی(ص) در جهان همواره به دنبال نشان دادن چهره زیبای این دین بوده است.

یکی از مسائل مهم اسلام که قبل از انقلاب اسلامی ایران به فراموشی سپرده شده بود مسئله فلسطین بود که بعد از انقلاب شکوهمند اسلامی امام خمینی (ره) با قرار دادن یک روز به عنوان روز جهانی قدس این واجب فراموش شده را در تاریخ ماندگار کردند.

 با وجود شرایط حساس در منطقه و دخالت های دشمنان دین مبین اسلام مانند صهونیست ها و کسانی که ادعای مسلمان بودند  دارند ولی در عمل اینگونه نیستند مانند رژیم آل سعود و سایر وابستگان آنها روز قدس امسال از اهمیت بیشتری برخوردار است.

همه ساله مردم مسلمان در تمام جهان در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با حضور در راهپیمایی روز قدس خشم خود را در مقابل جنایات رژیم صهیونیستی و هم پیمانانش ابراز کردند و اعلام کردند که فلسطین و مردمش هرگز تنها نخواهند بود.

مردم مسلمان و ولایت مدار ایران اسلامی هم با گذشت نزدیک به ۴۰ سال از اتقلاب اسلامی ذره ای از مواضع خود در قبال فلسطین کوتاه نیامده اند.

مردم غیور و فهمی ایران اسلامی امسال هم با حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس نشان خواهند داد که روش های دشمن از تبلیغات گرفته تا تهدید و ترور و تحریم  نخواهد توانست عزم آهنین مردم انقلابی ایران را سست کند.

بسیج دانشجویی به عنوان یک نیروی انقلابی و ایرانی از تمام اقشار جامعه دعوت میکند که جمعه با حضور در راهپیمایی روز قدس به دشمن نشان بدهند که تحریم و تهدید و ترقه بازی های دشمن هیچ تاثیری بر روی اراده آنها نخواهد گذاشت و مردم مانند گذشته پای انقلابشان میمانند.

مردم با بصیرت و ولایت مدار کرمانشاه روز جمعه با حضور حداکثری خود در راهپیمایی روز قدس به نشان خواهند داد که کرد ها مانند زمان دفاع مقدس در صف اول حمایت و دفاع از وطن حضور خواهند داشت.

دانشجویان بسیجی با حضور در راهپیمایی روز قدس در کنار تمام مردم عزیز ایران اسلامی به دنیا چهره واقعی اسلام ناب محمدی (ص) را نشان خواهند داد و یک بار دیگر این امر واجب یعنی دفاع از ملت مظلوم فلسطین که امروزه دفاع از اسلام هست را اجرا خواهند کرد تا نشان دهند همواره بر آرمانهای امام راحل و اطاعت از امر مقام معظم رهبری استوار هستند.

وعده ملت ایران ، جمعه یکم تیر، راهپیمایی روز قدس

 

و السلام علیکم و رحمه الله

دیدگاه شما

پربیننده ها

آخرین اخبار