https://telegram.me/chashmnewss
20. خرداد 1396 - 9:44   |   کد مطلب: 4621
بسیج اساتید دانشگاه رازی با محکومیت حادثه تروریستی اعلام کرد:ایران اسلامی همچون نگینی بی‌بدیل درجهان بعنوان مظهر ظلم‌ستیزی می‌درخشد و انقلاب اسلامی درخط مقدم مبارزه باتروریست است.
بسیج اساتید دانشگاه رازی در محکومیت حادثه کور تروریستی داعش در حرم مطهّر امام خمینی(ره) و مجلس شورای اسلامی بیانیه‌ای به شریح ذیل صادر کرد:  «حادثه کور تروریستی گروهک تکفیری وهابی داعش ضمن آن که بی‌منطق و ضدّ بشری بودنِ این فرقه ضالّه را در به شهادت رساندن افراد بی‌گناه و اجیر بودنِ آنها را توسط صهیونیسم بین الملل و دنیا طلبان آل منحوس سعود و ریزه خواران خوانِ آنها بیش از پیش برملا نمود، حاوی نکاتی بود که تأمّل عبرت انگیز در آنها سبب می‌شود تا با خود نغمه خوش الحان لسان الغیب را زمزمه کنیم که:  قطع این مرحل

به گزارش چشم نیوز، بسیج اساتید دانشگاه رازی در محکومیت حادثه کور تروریستی داعش در حرم مطهّر امام خمینی(ره) و مجلس شورای اسلامی بیانیه‌ای به شریح ذیل صادر کرد:

«حادثه کور تروریستی گروهک تکفیری وهابی داعش ضمن آن که بی‌منطق و ضدّ بشری بودنِ این فرقه ضالّه را در به شهادت رساندن افراد بی‌گناه و اجیر بودنِ آنها را توسط صهیونیسم بین الملل و دنیا طلبان آل منحوس سعود و ریزه خواران خوانِ آنها بیش از پیش برملا نمود، حاوی نکاتی بود که تأمّل عبرت انگیز در آنها سبب می‌شود تا با خود نغمه خوش الحان لسان الغیب را زمزمه کنیم که:

قطع این مرحله [از انقلاب] بی همرهی خضر مکن      

ظـلـمـات اسـت بـتـرس از خـطـر گـمـراهـی

و اگر این زمزمه پر مغز از زبان در عملمان ساری و جاری شد آن وقت است که با لطف و فضل خدای سبحان مصداق مصراع بیت بعدی خواجه شیراز خواهیم شد که «کمترین ملک تو از ماه بود تا ماهی» امید است که ما دل در گِرو عبرت آموزی از نکات این رقعه بسته تا مسیر پیشِ رو را که "یک است از هزاران" و از طرفی مورد قضاوت آیندگان خواهد بود در سطحی هموارتر طی کنیم:

۱. باور قطعی و قلبی داشته باشیم که "فرهنگ" اساس و شالوده خطّ سیر انقلابِ خمینی کبیر(قدّس سرّه الشریف) بوده و "فرّ" و شکوه ما در گرو "هنگ" و عزمی راسخ در این زمینه است تا ملّت نجیب و شریف بتوانند فرهنگ را که به تعبیر خلف صالح امام «عین هواست که همه آن را تنفّس می‌کنند» در نهایت سالم بودن و عدم آلودگی تنفّس نمایند.

۲. خطّ کور ترور و دل در گرو منفجر کردن جلیقه انفجاری بستن، خلق الساعه نیست. اگر ما امروز برای فعالیّت در مساجدِ محلاّت و مراکز آموزشی نکوشیم و روشنگری نکنیم و جوانانمان را که سرمایه اصلی انقلابند از خطر آذین بندی دانشگاه با اشعار خسرو گلسرخی کمونیستِ اعدام شده و مرضیه احمدی اسکویی، چریکِ فداییِ خلق، با بنرهای بزرگ آگاه نکنیم و نسبت به حذف واژه "شهید" و حتّی "دکتر" از ابتدایِ اسامیِ ماندگاری چون شهید دکتر شهریاری و شهید دکتر علیمحمّدی هشدار ندهیم و بعد هم عاملان آن را نعوذُ بِاللّه به حضرت ابراهیم(ع) تشبیه کنیم بایستی ۳۰ سال بعد ثمره آن را به گونه‌ای درو کنیم که تروریست‌ها و جلاّدانِ دهه شصت انقلاب در دهه نود شهید قلمداد شوند و چنان فضایِ غبارآلودی ایجاد شود که رهبرِ معظّمِ انقلاب احساس خطر کنند و تشکّل‌های ارزشی و انقلابی را در شرایطی که متولّیان امور احساسِ مسؤولیّت نمی‌کنند "آتش به اختیار" اعلام نمایند.

۳. ملّت شهید پروری که با عنایت خدای متعال در کوره مبارزات انقلاب و هشت سال دفاع مقدّس پولاد آب دیده شده است، همچنان که با تقدیم رجایی‌ها و باهنرها در دهه شصت با صلابت‌تر از گذشته به راه خود ادامه داد؛ به تعبیر رهبر معظّمِ انقلاب با چنین ترقه بازی‌هایی از مسیر خود منحرف نمی‌شود و چنین حوادثی جز خباثت استکبار جهانی و عاملان و آمرانِ آن که از رقص جان در میدان خون و نبرد بهره‌ای نبرده‌اند و دل در گرو امثال ترامپ و رقص شمشیر در مجالس عیش و نوشِ دنیایی دارند؛ چیزی به ارمغان نمی‌آورد.

۴. امروز از یک طرف مصوّبه سنای آمریکا در تحریم جمهوری اسلامی ایران و بخصوص سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و سپاه قدس که از خطوط قرمز ما می‌باشند در روز قبل از حادثه تروریستی حرم امام(ره) و مجلس شورای اسلامی و از طرف دیگر محکومیّت این حاثه توسّطِ کشورهای جهان در روز بعد از حادثه نشان می‌دهد که ایران اسلامی همچون نگینی بی‌بدیل در میان ملل جهان به عنوان مظهر ظلم‌ستیزی، عزّت طلبی و آزادگی می‌درخشد و حکایت از آن دارد که انقلاب اسلامی با پویایی تمام و به درستی به راه خود ادامه می‌دهد و در خطّ مقدّم مبارزه با تروریست قرار دارد.

۵. در خاتمه بسیج اساتید دانشگاه رازی ضمن محکومیّت این تلاش مذبوحانه در به شهادت رساندن مردم بی‌گناه در ماه ضیافت الهی اعلام می‌دارد که اوّلاً: چنین حوادثی نباید ما را از مبارزه با آمریکا و اسرائیل و کمک به مردم مظلوم فلسطین، غزّه و یمن غافل نماید. ثانیاً: تنها راه ایجاد سرمایه اجتماعی و اعتماد عمومی به انقلاب اسلامی و برون رفت از معضلاتی چون بیکاری جوانان، مشکلات اقتصادی، مبارزه جدّی با فساد و تصویب نشدن اسنادی چون ۲۰۳۰ و FATF آن است که تمامی سلایق با وحدت و باور انقلابی نگاه به درون داشته باشند و نگذارند که دشمنِ خبیث، وحدت را که رمز پیروزی و بقای انقلاب است دستخوش توطئه‌های رذیلانه خود قرار دهد همان طور که اگر این جرثومه‌های فساد به مجلس راه پیدا می‌کردند در به شهادت رساندن نمایندگان ملّت از سلایق و علایق سیاسی آنها سؤال نمی‌کردند و همچنان که پاسدار انقلابی که درب آهنی مجلس را به روی تروریست‌ها بست و مانع از ورد آنها شد به گرایش‌های سیاسی و تمایلات حزبی آنها فکر نکرد».        

دیدگاه شما

پربیننده ها

آخرین اخبار