https://telegram.me/chashmnewss

آخرین اخبار

پربیننده ها

اخبار

رئیس واحد آنفورماتیک معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گفت: پروژه ارزشیابی خوابگاه های ملکی و مجردی سراسر کشور به دستور دکتر فراهانی معاون فرهنگی دانشجویی وزارت متبوع،توسط واحد آنفورماتیک معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه راه اندازی شد .
در همایش بین المللی سیره نبوی در طب ، "سعید دهنوی" دبیر کانون قرآن وعترت دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه به عنوان نماینده دانشجویی منطقه 7 آمایش و تبیین منشور نظام سلامت در اسلام انتخاب شد.
اولین دوره از مجموعه کارگاه های تشکیلاتی و خودسازی، توسط معاونت تربیت و آموزش بسیج دانشجویی برگزار شد.
در این برنامه، سرگروهها،مربیان، متربیان و سرمربیان برتر حلقه های صالحین دانشگاه های مختلف استان توسط فرمانده، مسئول حوزه نمایندگی و مسئول تعلیم و تربیت ناحیه بسیج دانشجویی و معاون فرهنگی دانشگاه ازاد تقدیر و تشکر بعمل آمد.
دکتر قدیري ابیانه گفت: رسالت دانشجو عدالت خواهی و آرمان گرایی است که می طلبد دانشجو در فضای دانشگاه خط فکری خود را دنبال کند و در هرحال مکانی که احزاب وجود داشته باشد آسیبهای خود را خواهد داشت که باید از این آسیب ها پرهیز شود.
سومین نشست دانشجویی زلال معرفت با موضوع ولایت فقیه با حضور دکتر محمد رشیدی در دفتر نهاد رهبری دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه برگزار گردید.
کارگاه آموزشی «هوش اخلاقی، معنوی و هیجانی» در آمفی تئاتر گلستان فرهنگ و ادب دانشگاه رازی با حضور دانشجویان برگزار شد.
دبیر کمیته علوم انسانی همایش بین‌المللی گرامیداشت زکریای رازی؛
دبیر کمیته علوم انسانی همایش بین‌المللی گرامیداشت زکریای رازی گفت: نگاه و بینش رازی، نیاز امروز جامعه ما است و دانشجویان باید بیشتر با آن مواجه شوند.
معاون فرهنگی دانشگاه رازی :
معاون فرهنگی دانشگاه رازی گفت: باید نگاهمان را به پدیده‌های هستی تغییر دهیم و به عبارت دیگر نگاه مثبت مبتنی بر عشق و عرفان داشته باشیم تا به رشد برسیم.
سخنرانی دکتر مرتضی کهراریان عضو هیات علمی گروه زراعت و اصلاح نباتات دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه در کشور چین به مناسبت روز جهانی آموزش برگزار می شود.
توسط بسیج دانشجویی علوم پزشکی کرمانشاه صورت گرفت؛
نشست سیاسی با محوریت " استکبار ستیزی " توسط بسیج دانشجویی با حضور جمع کثیری از دانشجویان ، مسئولین دانشگاه و میهمان ویژه دکتر قدیری ابیانه در سالن مجتمع بوستان برگزار شد.
معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه؛
معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه با تاکید بر اینکه تفرقه بین شیعه و سنی باعث می‌شود دشمنان اسلام ‌‌از این تفرقه ‌سود ببرند، گفت: ‌‌حفظ وحدت در شرایط منطقه بیش از پیش ضروری است و یک واجب عینی است.
 سفر مقام معظم رهبری به مناطق زلزله زده استان کرمانشاه نور و رحمت بود و این خود از نشانه های وحدت است
امام جمعه اهل سنت کرمانشاه؛
امام جمعه اهل سنت کرمانشاه گفت: سفر مقام معظم رهبری به مناطق زلزله زده استان کرمانشاه نور و رحمت بود و این خود از نشانه های وحدت است.
دانشجویان و دانشگاهیان همیشه در خط مقدم مقابله با استکبار ستیزی قرار دارند
مسئول سازمان بسیج دانشجویی کرمانشاه؛
مسئول سازمان بسیج دانشجویی کرمانشاه گفت: دانشجویان و دانشگاهیان همیشه در خط مقدم مقابله با استکبار ستیزی قرار دارند؛ به نظر بنده روز دانشجو نیز نماد ایستادگی، آگاهی و استکبار ستیزی است که پس از انقلاب اسلامی حرکت این قشر پررنگ تر شده است.
بیست و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی که بزرگترین رویداد قرآنی این دانشگاه است، در واحد کرمانشاه با حضور بیش از سه هزار نفر از دانشجویان و استادان؛ امروز 21 آذر همزمان با سراسر کشور برگزار شد.

صفحه‌ها