https://telegram.me/chashmnewss

آخرین اخبار

پربیننده ها

اخبار

استاد دانشگاه معارف قرآن گفت: لیله الرغائب بهانه‌ای است برای گشودن درهای برکت آسمان‌ها! شبی است که با استغفاری از جان برآمده می‌توان گناهان شرم آگین را فروخت.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: روزانه ۴ تیم دانشگاه علوم پزشکی از بیمارستان ها و مراکز درمانی استان در ایام نوروز بازدید می‌کنند.
توسط بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه صورت گرفت؛
به منظور گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و رزمندگان ایثارگر هشت سال دفاع مقدس،کاروان راهیان نور دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه به مناطق عملیاتی جنوب کشور عزیمت کردند.
این کارگاه ها در حیطه هایی از قبیل سلول های بنیادی،التهاب و الرژی، ارترواسکلروزیس، خود ایمنی، سرطان، علوم مرتبط با سلولی مولکولی و یک گروه در حیطه ی رشته ی دندان پزشکی در 13 گروه، گروه بندی شدند.
جلسه ارزیابی و تحلیل عملکرد و فرآیند کاری دانشگاه صنعتی کرمانشاه در سال ۹۶ در محل اتاق جلسات دانشکده انرژی دانشگاه برگزار شد.
رییس دانشگاه صنعتی کرمانشاه؛
رییس دانشگاه صنعتی کرمانشاه ضمن تبریک فرارسیدن سال نو، با ابراز خرسندی از آهنگ رو به رشد دانشگاه به سوی توسعه و شکوفایی، ازتلاش همه همکاران در دو حوزه هیأت علمی و کارکنان تشکر کرد.
جشن سپاس ویژه آخرین روز کاری دانشگاه با حضور دانشگاهیان واحد کرمانشاه در محل سالن علامه امینی(ره) دانشکده ادبیات و علوم انسانی برگزار شد.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه؛
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: امروز دشمنان از پیشرفت های ما در زمینه های علمی هراسان هستند و موضوع اصلی برای آنها توانایی دستیابی به علوم و فناوری‌های مختلف مانند فناوری های هسته ای است نه در اختیار داشتن آنها.
معاون امور مجلس دانشگاه آزاد اسلامی؛
معاون امور مجلس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: جایگاه مرتبه علمی ایران در دنیا 14 است؛ در صورتی که اگر دانشگاه آزاد اسلامی نبود، این رتبه 27 بود.
مدیر گروه بهداشت محیط دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: نتایج میکروبی و کدورت سنجی از آب مناطق شهری نشانگر وجود سلامت آب شرب است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه؛
محمودرضا مرادی گفت: دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه در 93 رشته تحصیلی به 5 هزار دانشجوی ایرانی و بیش از 100 دانشجوی خارجی آموزش می‌دهد.
معاون دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه ؛
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از حضور فعال و مستمر پزشکان متخصص در تمامی ایام نوروز در شهرستان زلزله‌زده سرپل‌ذهاب خبر داد.
گردهمایی مدیران حقوقی دانشگاه‌های منطقه پنج کشور با حضور دکتر خسرو عزیزی رئیس دانشگاه لرستان به همراه تعدادی از معاونین خود، محمودیزدانبخش دبیر حقوقی دانشگاه‌های منطقه پنج کشور و همچنین مدیران حقوقی دانشگاه‌های غرب کشور در دانشگاه لرستان برگزار شد.
دوره آموزشی ۴۲ ساعته کارآفرینی برای دانشجویان المپیادی در مقاطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد‌، دکترای عمومی و تخصصی برای نخستین بار در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در حال برگزاری است.
رئیس دانشگاه رازی کرمانشاه؛
رئیس دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: ورود به مسئولیت‌های اجرایی در دانشگاه در حقیقت نیازمند ایثار و کار اعتقادی و آرمانی است چراکه حق‌التدریس در دانشگاه به‌مراتب بیشتر از حقوق کار اجرایی است و در این حوزه باید ایثار داشته باشیم و با اعتقاد برای تعالی دانشگاه کار کنیم

صفحه‌ها