https://telegram.me/chashmnewss

گزارش

اولین جلسه ستاد راهیان نور دانشجویی سال ۱۳۹۵در دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه برگزار شد؛
دانشجویان ساکن کرمانشاه از آداب و رسوم شهرشان در ماه مبارک رمضان می گویند؛
جهاد دانشگاهی کرمانشاه برگزار کرد؛

آخرین اخبار

مطالب مذهبی

نزدیکی به خدا بالاترین درجه کمال است / نزدیکی به خدا با خدمت به خلق محقق می شود
در جلسه ی هفتگی درس اخلاق نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه که به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه برگزار شد؛ حضرت آیت الله علما گفت: نزدیکی به خدا بالاترین درجه کمال است و این امر با خدمت به خلق محقق می شود.
حجاب به معنی منزوی کردن زن نیست
چشم نیوز: مدرس حوزه علمیه گفت: مساله حجاب، به معنای منزوی کردن زن نیست. اگر کسی چنان برداشتی ازحجاب داشته باشد، برداشتش کاملا غلط و انحرافی است.
انسان سازی هدف اصلی دانشگاهها است
چشم نیوز: دانشجوی دکتری گفت: امروزه مسئولین انقلاب فرهنگی باید توجه داشته باشند، باید در بازگشائی دانشگاه ها برنامه ها را طوری تنظیم کنند. که هدف اساسی دانشگاهها انسان سازی باشد.
نقش «رضا» به قضای الهی درزندگی انسانها
چشم نیوز: مدرس حوزه علمیه گفت:برخی از افراد گمان می کنند که فقط رضا به قضای الهی محصور به قوانین تشریعی می شود و قوانین تکوینی دیگر چنین نیست. در حالیکه طبق تعلیمات دینی، رضا به قضای الهی در هر دو مورد باید جاری باشد.
کمی هم با خدا خلوت کنیم
وقتی در زندگی و دنیای ماشینی رو به پیشرفت امروزی دقت و تأمل می شود، گویی دیگر کسی وقت خالی برای ارتباط با خدا ندارد
 حوزه ازدواج نیازمند احساس مسئولیت همگانی است
چشم نیوز: کارشناس مذهبی گفت: در زمینه ازدواج احساس مسئولیت همگانی حائز اهمیت است. بدین بیان، اگر افراد در بین اعضای فامیل و دوستان، دختر و پسری سراغ دارند که مناسب همدیگرند، با رعایت اصول اخلاقی آنها را به یکدیگر معرفی کنند.
برگزاری طرح ولایت استان کرمانشاه با حضور 150 دانشجو در مردادماه
حجت الاسلام بدری در گفت و گو با خبرنگار چشم نیوز خبر داد:
مدیریت تعلیم و تربیت سازمان بسیج دانشجویی کرمانشاه گفت: طرح ولایت استانی پنجم مردادماه امسال در دانشگاه آزاد با حضور 15۰دانشجوی بسیجی از دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان برگزار می‌شود.
کم شدن قبح تک زیستی و تجرد از عوامل مهم  افزایش سن ازدواج است
چشم نیوز: کارشناس مذهبی گفت: کم شدن قبح تک زیستی و تجرد و کاهش قداست و اهمیت تشکیل خانواده نیز در افزایش سن ازدواج مؤثر است و باید فکری برای حل این موضوعات کرد.
 شیپور این سریال را از دست ندهید
از ساعت 22:15 دقیقه روز جمعه (9 تیرماه) مینی سریال «ایستاده در غبار» روی آنتن شبکه یک می رود. این اثر پیش تر در قالب فیلم سینمایی اکران شده بود و با شیوه ای مستندگونه زندگی جاوید الاثر حاج احمد متوسلیان را روایت می کند. چرا نباید تماشای آن را از دست داد؟
نظام علمی کشور و نخبگان وظیفه دارند جامعه آتی کشور را از بلای خانمان سوز کپی پیست در عرصه پژوهش نجات دهند
چشم نیوز: کارشناس پژوهش گفت: دانشگاه و نظام علمی کشور و نخبگان وظیفه دارند جامعه آتی کشور را از بلای خانمان سوز کپی پیست در عرصه پژوهش یا همان تقلید کورکورانه به نام تحقیق نجات دهند.
ذکر یعنی اتصال به خود پروردگار عالم
چشم نیوز: کارشناس مذهبی گفت: هر قدر کمال در روح رشد نماید، کیفیت و کمیت توجه به خداوند نیز بیشتر می شود و این بالا رفتن کیفیت و کمیت، کمال بیشتری را در پی دارد و این سیر همچنان ادامه می یابد.
بشارت هزار فرشته به روزه داران
ایام ماه مبارک رمضان در ماه های گرم سال قرار گرفته است. توفیق بسیار والایی که همواره آرزوی اولیاء و خوبان درگاه الهی بوده است، هر چند که بعضی افراد به خاطر عدم آگاهی از برکات و ارزش این عمل عبادی در ماه های گرم سال، توفیق خوشه چینی از برکات روزه در ساعات گرم ماه سال را از خود سلب می‌کنند.
احیای شب بیست و سوم ماه رمضان در دانشگاه آزاد کرمانشاه
چشم نیوز: مراسم احیای شب بیست و سوم ماه مبارک رمضان بامداد یکشنبه بیست و هشتم خرداد ماه با حضور کارکنان،اساتید ، دانشجویان و خانواده آنها در دانشگاه آزاد کرمانشاه برگزار شد.
دیدار مسئولین دانشگاه رازی با خانواده معزز شهید مدافع حرم فریدون احمدی
چشم نیوز: جمعی از مسئولان دانشگاه رازی به منظور ارج نهادن به مقام شامخ شهدا با خانواده معظم چهاردهمین شهید مدافع حرم کرمانشاه، شهید فریدون احمدی دیدار کردند.
شبی که فرشتگان، زمین را به آسمان متصل می‌کنند، دلها را نورباران و محیط زندگی را با نور فضل و لطف الهی منور می‌کنند.

صفحه‌ها