https://telegram.me/chashmnewss

آخرین اخبار

مطالب فرهنگی هنری

تردید در اصول و آرمان های فرهنگی؛  امنیت  فرهنگی جامعه را با خطر مواجه می کند
چشم نیوز: مدرس حوزه گفت: وقتی آرمان ها و اصولی که انسان را تا بلندترین قله های انسانیت و عزت بالا می برد و قادر است تا سیادت و سعادت را برای او از هرجهت فراهم آورد با افت تردید روبه رو می شود نظام فرهنگی جامعه را به تزلزلی مبتلا می سازد که به سادگی نمی توان آن را ترمیم کرد.
اختتامیه جشنواره علمی، فرهنگی  دانشجویان بسیجی برگزار می شود
چشم نیوز: اختتامیه جشنواره علمی، فرهنگی با حضور دکتر بابلی، معاونت علمی وفناوری سپاه نبی اکرم (ص) ، مدیران، استادان و دانشجویان برگزار می‌شود.
جلسه بررسی و تحلیل کتاب «فتح خون» در کرمانشاه برگزار می شود
همزمان با هفته هنر انقلاب اسلامی؛
چشم نیوز: همزمان با هفته هنر انقلاب اسلامی، جلسه بررسی و تحلیل کتاب «فتح خون» در کرمانشاه برگزار می شود.
۴۴ حجت‌الاسلام کلانتری:
چشم نیوز: مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تهران گفت: علیرغم بدخواهی های دشمنان و برنامه آنان برای کمرنگ کردن شور حسینی در دانشگاه‌ها، امسال حضور و استقبال دانشگاهیان از مراسم عزاداری و آیین سوگواری بیش از سال‌های گذشته بود.
پدیده تک فرزندی درمیان خانواده های ایرانی؛
چشم نیوز: :در میان آموزه های اسلامی نه تنها به تک فرزندی توصیه نشده بلکه با آن مخالفت و با رعایت شرایطی دعوت به ازیاد نسل شده است به گونه ای که در قرآن کریم تکثیر نسل به عنوان یکی از مهمترین اهداف ازدواج معرفی شده است.
در میزگرد «نقش استاد در نظام آموزش عالی» بررسی شد؛
چشم نیوز:اگر یک استاد بداندتا چه اندازه در تربیت نسل آینده تاثیرگذار است مسلما می تواند بیشتر هم اثر داشته باشد چرا که نقش معلم در پژوهش و آموزش بسیار مهم است و اگر یک دانشگاه از اساتید خوب و قابلی برخوردار باشد مسلما دانشجویانی کوشا خواهد داشت که می توانند نقش اساسی در پژوهش محوری در کشور ایفا کنند.
در نخستین روز از ماه محرم برگزار شد؛
چشم نیوز: در نخستین روز از ماه محرم اقامه ی عزای امام حسین علیه السلام و یاران آن امام بزرگوار با نوای مداحی و دمام زنی با برافراشته شدن بیرق بزرگ ماتم این ماه در جوار مزار شهدای گمنام واحد کرمانشاه همراه بود.
چشم نیوز :آیین تودیع و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه با حضور مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه، جمعی از معاونان دانشگاه، رییس سازمان بسیج دانشجویی استان، اعضای بسیج دانشجویی، استادان و کارکنان این واحد دانشگاهی برگزار شد.
گزارش تصویری/
چشم نیوز: مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه معرفی شد
رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان عنوان کرد؛
چشم نیوز :نخستین جلسه ی شورای استان کرمانشاه در سال تحصیلی جدید به ریاست دکتر نوذر قنبری رییس استان کرمانشاه و سایر اعضای جلسه در محل سالن جلسات دفتر ریاست ساختمان مرکزی استان برگزار شد.
با حضور پژوهشگر برجسته ايراني در دانشگاه كيوتو ژاپن برگزار شد؛
چشم نیوز: نشست علمي با حضور پژوهشگر برجسته ايراني در دانشگاه كيوتو ژاپن درباره مستند نگاری تحلیلی میراث فرهنگی در دانشگاه رازی کرمانشا برگزار شد.
چشم نیوز: جمعی از برگزیدگان بیست و یکمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاههای علوم پزشکی کشور در برخی از بخش ها معرفی و تجلیل شدند.
در آخرین روز از گرامیداشت هفته دفاع مقدس برگزار شد؛
چشم نیوز: ه مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و در آخرین روز این هفته یک دوره مسابقه تیر اندازی با اسلحه بادی و با حضور بیش از ۴۰ نفر از کارکنان بسیجی دانشگاه در ارتفاعات دانشگاه برگزار شد.
چشم نیوز: همزمان با هفته دفاع مقدس، اعضاء هيات رئيسه، مديران و كاركنان دانشگاه صبح روز سه شنبه (6مهرماه) با حضور در گلزار شهداي گمنام دانشگاه رازي، با غبار روبي، اهداي گل و عطر افشاني قبور مطهر شهداي گمنام، به مقام شامخ اين سه شهيد اداي احترام كردند.
به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس برگزار شد؛
چشم نیوز :به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس، دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه با شرکت درهمایش پیاده روی همگانی در ارتفاعات مشرف بر دانشگاه، یاد و خاطره شهدا را گرامی داشتند.

صفحه‌ها