https://telegram.me/chashmnewss

آخرین اخبار

 • نزدیکی به خدا بالاترین درجه کمال است / نزدیکی به خدا با خدمت به خلق محقق می شود
  در جلسه ی هفتگی درس اخلاق نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه که به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه برگزار شد؛ حضرت آیت الله علما گفت: نزدیکی به خدا بالاترین درجه کمال است و این امر با خدمت به خلق محقق می شود.
 • سیاسی کردن IPC برای فرار از منتقدین است
  قرارداد نفتی ایران با توتال که بمنظور توسعه فاز ۱۱پارس جنوبی منعقد گردید از نظر غالب صاحب نظران تفاهمنامه ای پر ابهام و قراردادی بد، تا حدودی زشت و ناقص میباشد که دست آخر ناتمام رها خواهد شد و سیاسی کردن IPC برای فرار از منتقدین است؛ چون می توانند برچسب بزنند که این سیاسی است .

مطالب اجتماعی

 بانک‌ها و مؤسسات مالی و اعتباری در جهت تأمین، ارتقاء و ارایه خدمات حمایتی از موضوع سلامت، دارای مسوولیت هستند
جلسه هم‌اندیشی انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین معاونت امور اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی و بانک‌های عامل ؛
چشم نیوز: بانک‌ها و مؤسسات مالی و اعتباری نیز در جهت تأمین، ارتقاء و ارایه خدمات حمایتی از آن، دارای مسوولیت هستند امری که نمود و بروز مسوولیت‌شناسانه آن را در انعقاد تفاهم‌نامه‌ها و قراردادهای همکاری برخی از بانک‌ها و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می‌توان مشاهده کرد.
نزدیکی به خدا بالاترین درجه کمال است / نزدیکی به خدا با خدمت به خلق محقق می شود
در جلسه ی هفتگی درس اخلاق نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه که به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه برگزار شد؛ حضرت آیت الله علما گفت: نزدیکی به خدا بالاترین درجه کمال است و این امر با خدمت به خلق محقق می شود.
انسان سازی هدف اصلی دانشگاهها است
چشم نیوز: دانشجوی دکتری گفت: امروزه مسئولین انقلاب فرهنگی باید توجه داشته باشند، باید در بازگشائی دانشگاه ها برنامه ها را طوری تنظیم کنند. که هدف اساسی دانشگاهها انسان سازی باشد.
 اردوهای جهادی نشانه ای از تفکر بسیجی است
چشم نیوز: مدرس دانشگاه با اشاره به برگزاری اردوهای جهادی گفت: این اردوها نشانه ای از تفکر بسیجی است.
 اقتصاد مقاومتی، انقلابی‌گری در عرصه اقتصادی است
چشم نیوز: عضو هیات علمی دانشگاه علوم و معارف قرآن گفت: یکی از ارکان انقلابی‌گری در کشور ما رسیدن به بحث اقتصاد مقاومتی است و این مهم اتفاق نمی‌افتد، مگر این‌که در مقابل تکانه‌های اقتصادی جهانی، مقاومت خود را بالا ببریم.
میزگرد خبری در باره کودکان کار؛
بر اساس پیمان نامه حقوق کودک کسی که کمتر از ۱۸ سال سن داشته باشد کودک به شمار می آید . بر اساس همین پیمان نامه ، کودک نه تنها نباید کار کند بلکه باید مورد حمایت قرار گرفته و تحصیل رایگان داشته باشد. براین اساس در این میزگرد سعی شد نظرات کارشناسان مربوطه در این مورد را جویا شویم.
 سیاسی کردن IPC برای فرار از منتقدین است
قرارداد نفتی ایران با توتال که بمنظور توسعه فاز ۱۱پارس جنوبی منعقد گردید از نظر غالب صاحب نظران تفاهمنامه ای پر ابهام و قراردادی بد، تا حدودی زشت و ناقص میباشد که دست آخر ناتمام رها خواهد شد و سیاسی کردن IPC برای فرار از منتقدین است؛ چون می توانند برچسب بزنند که این سیاسی است .
 زن مسلمان ایرانی در کجای تاریخ ایستاده است ؟
به مناسبت هفته عفاف و حجاب؛
1400سال می گذرد از آن روزی که بانویی با اصل و نسب دل در گرو خدا نهاد و ثروت و محبت زندگی خود را صرف ترویج رسالت ابر مردی نمود که در آن روز ها و سال های دشوار و پر تلاطم صدر اسلام شاید کسی فکر نمی کرد قلوب بسیاری از بندگان خدا را در سراسر گستره خلقت تسخیر کند.
تولید ثروت و اشتغال یاور انسان در دست یابی به کمالات اخلاقی است
چشم نیوز: استاد دانشگاه گفت: با اندک دقت و تأملی در منابع و متون اسلامی به خوبی می توان به اهمیت رفاه و اقتصاد در زندگی دست یافت، آنچه از این متون به دست می آید این است که، تولید ثروت و اشتغال نه تنها مذموم نیست، بلکه یاور انسان در دست یابی به کمالات اخلاقی معرفی شده است.
جلسه اعضای بسیج دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با مسئولین دانشگاه برگزار شد
این جلسه با شکوه شاهد حضور میهمانانی بود که همراه اعضای بسیج دانشجویی و دانشجویان دانشگاه در کنار هم جمع شده بودند. رئیس دانشگاه علوم پزشکی، مسئول بسیج دانشجویی استان، مسئول نهاد رهبری دانشگاه و معاون فرهنگی در این جلسه حضور داشتند.
اوقات فراغت دانشجویان بهترین فرصت برای ارتقای مسائل اعتقادی است
چشم نیوز: عضو هیئت علمی دانشگاه گفت: برنامـه هاي مختلف فرهنگي، هنري و ورزشي مي تواند درپر باركردن اوقات فراغت موجب ايجاد احساسي خوب، لذت و شادي شود و علاوه بر اینها بهترین فرصت برای پرداختن به مسائل اعتقادی، تربیتی و خودسازی و آینده نگری می باشد.
چشم نیوز: کارشناس مذهبی گفت: زن به خاطر حجاب و تقوا گوهری است که باید قدر دانسته شود و به ابزاری برای هوسرانی و خدمتکاری برای مردان تبدیل نشود. حجاب برای این است.
برگزاری جلسه پایش عملکرد بیمارستان امام خمینی (ره) با حضور رئیس و معاونین دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه؛
بهره وری نه فقط صرفا به معنای صرفه جویی بلکه به معنای ارتقای کیفیت در زمینه های مختلف و ذخیره منابع مد نظر است و در سطح کشور و وزارت بهداشت ، دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در بحث بهره وری الگو و پیشگام است.
سواستفاده از احساسات و عواطف دختران و به دنبال آن کلاهبرداری‌های مالی، ماجرای ناخوشایندی است که می‌تواند برای هر دختر جوان مجردی روی دهد، البته اگر که حواسش را جمع نکند. اما لازم نیست احساس ناامنی کرده و تصور کنید این موارد قابل پیشگیری نیستند. با توجه به نکاتی می‌توان تا حد زیادی از روی دادن این حوادث تلخ جلوگیری کرد.
نقش «رضا» به قضای الهی درزندگی انسانها
چشم نیوز: مدرس حوزه علمیه گفت:برخی از افراد گمان می کنند که فقط رضا به قضای الهی محصور به قوانین تشریعی می شود و قوانین تکوینی دیگر چنین نیست. در حالیکه طبق تعلیمات دینی، رضا به قضای الهی در هر دو مورد باید جاری باشد.

صفحه‌ها