https://telegram.me/chashmnewss

آخرین اخبار

  •  سیاسی کردن IPC برای فرار از منتقدین است
    قرارداد نفتی ایران با توتال که بمنظور توسعه فاز ۱۱پارس جنوبی منعقد گردید از نظر غالب صاحب نظران تفاهمنامه ای پر ابهام و قراردادی بد، تا حدودی زشت و ناقص میباشد که دست آخر ناتمام رها خواهد شد و سیاسی کردن IPC برای فرار از منتقدین است؛ چون می توانند برچسب بزنند که این سیاسی است .
  • آغاز جنگ خونین بین داعش و آل‌سعود
    حملات تروریستی روزهای اخیر داعش در مسجد الحرام و جده را باید از آغازی بر رویارویی سخت بین داعش و آل سعود شمرد که جز با حذف یکی از طرف‌ها نمی‌توان پایانی برای آن تصور کرد.

مطالب سیاسی

مسئولین این استان چند ماه قبل از آماده بهره برداری شدن، حرکت لوکوموتیو ریل گذار را به عنوان افتتاح راه آهن اعلام کرد
حضرت زهرا (س) بهترین الگو برای تمام زنان جهان است
معاونت خواهران سازمان بسیج دانشجویی کشور گفت:حضرت زهرا (س) بهترین الگو برای تمام زنان جهان است که خصوصیات و محسنات ایشان به عنوان برترین مکارم برای این قشر باید مد نظر قرار گیرد.
 سیاسی کردن IPC برای فرار از منتقدین است
قرارداد نفتی ایران با توتال که بمنظور توسعه فاز ۱۱پارس جنوبی منعقد گردید از نظر غالب صاحب نظران تفاهمنامه ای پر ابهام و قراردادی بد، تا حدودی زشت و ناقص میباشد که دست آخر ناتمام رها خواهد شد و سیاسی کردن IPC برای فرار از منتقدین است؛ چون می توانند برچسب بزنند که این سیاسی است .
یک بام و چند هوا؟!
روزهای انتخابات، روزهای وعده و وعید است و قول و قرار. روزهایی که در میان مردم شور انتخاب است و هرکدام از نامزدها را به دقت زیرنظر می‌گیرند و می‌دانند مرد است و قولش و دیگرانند و بهانه‌های همیشگی برای کارنکردن.
آغاز جنگ خونین بین داعش و آل‌سعود
حملات تروریستی روزهای اخیر داعش در مسجد الحرام و جده را باید از آغازی بر رویارویی سخت بین داعش و آل سعود شمرد که جز با حذف یکی از طرف‌ها نمی‌توان پایانی برای آن تصور کرد.
روز قدس روز مجهر شدن مستضعفین در مقابل مستکبرین دنیا است
چشم نیوز: مسؤول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی کرمانشاه گفت: روز قدس علاوه بر اینکه ماهیت جهانی انقلاب را نمایان می کند نشان دهنده ی آمال و آرزوهای بلند انقلاب اسلامی نیز هست.
مسئله فلسطین هرگز از دستور کار نظام جمهوری اسلامی ایران خارج نخواهد شد
بیانیه بسیج دانشجویی دانشکده علوم قرآنی کرمانشاه به مناسبت فرارسیدن روز جهانی قدس؛
چشم نیوز: بسیجیان دانشکده علوم قرآنی در کنار مردم با حضور خود در راه پیمایی روز قدس یک صدا فریاد مظلومیت مردم فلسطین را به گوش جهانیان خواهند رساند.
 روز جهانی قدس روز حمایت از آرمانهای ملت مظلوم فلسطین است
دعوت رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه از دانشگاهیان استان برای شرکت در راهپیمایی روز قدس؛
چشم نیوز: روز قدس ماه رمضان امسال با توجه به شرایط حاکم بر منطقه اتحاد بیش از پیش امت اسلامی را می طلبد.
 بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان کرمانشاه پیرامون راهپیمایی روز قدس
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان کرمانشاه پیرامون راهپیمایی روز قدس بیانیه ای صادر کرد.
حتماً قانون داماتو که به پيشنهاد يکی از سناتورهای آمريکا به نام داماتو طرح و تصويب شد را به ياد داريد.
چشم نیوز: روحانی با استناد به سه کلمه «لِمنْ وَلَّيْتُمُوهُ أَمْرَکُم» از خطبه 92 نهج البلاغه، مدعی می‌شود که «امیرالمؤمنین مبنای ولایت و حکومت را نظر و انتخاب مردم می‌داند.» این سخنان و استنتاج از آن اگرچه در جمع غیرتخصصی، ناصواب و صدورش از رئیس جمهور بعید بود.
سیلی محکم سپاه بر چهره مخدوش داعش
سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران در عملیاتی ویژه از پایگاه‌های موشکی نیروی هوافضا در استان های کرمانشاه و کردستان به سوریه، تعدادی موشک میان‌بُرد زمین به زمین پرتاپ و پایگاه‌های نظامی و آموزشی داعش را در هم کوبید.
مرزهای غربی کشور آرام است/ تکذیب درگیری های نظامی
چشم نیوز: یک مقام آگاه امنیتی گفت: هیچ درگیری در مرزهای غربی کشور با عناصر تروریستی رخ نداده است و تحرکات لجستیکی نظامی کشور طبق روال معمول برای تضمین امنیت ایران اسلامی است.
امنیتِ نشانه رفته
دهه شصت دهه افتخارات بزرگ است. دهه تحمیل سخت‌ترین تحریمهاست. دهه بروز و ظهور خشن‌ترین تروریسم علیه مردم است. در دهه شصت ملت ایران مظلوم واقع شد و دهه شصت یک دهه مظلوم است. دهه آزمونهای بزرگ و تجربه‌های بزرگ است. دهه جنگ تحمیلی است. دهه مبارزه با تجزیه طلبی است. دهه پیروزی جوانان بر همه این مشکلات است. دهه پیروزی‌های بزرگ...
بسیج اساتید دانشگاه رازی در محکومیت حادثه کور تروریستی داعش در حرم مطهّر امام خمینی(ره) و مجلس شورای اسلامی بیانیه‌ای به شریح ذیل صادر کرد:  «حادثه کور تروریستی گروهک تکفیری وهابی داعش ضمن آن که بی‌منطق و ضدّ بشری بودنِ این فرقه ضالّه را در به شهادت رساندن افراد بی‌گناه و اجیر بودنِ آنها را توسط صهیونیسم بین الملل و دنیا طلبان آل منحوس سعود و ریزه خواران خوانِ آنها بیش از پیش برملا نمود، حاوی نکاتی بود که تأمّل عبرت انگیز در آنها سبب می‌شود تا با خود نغمه خوش الحان لسان الغیب را زمزمه کنیم که:  قطع این مرحل
بسیج اساتید دانشگاه رازی:
بسیج اساتید دانشگاه رازی با محکومیت حادثه تروریستی اعلام کرد:ایران اسلامی همچون نگینی بی‌بدیل درجهان بعنوان مظهر ظلم‌ستیزی می‌درخشد و انقلاب اسلامی درخط مقدم مبارزه باتروریست است.

صفحه‌ها