نمایش 1 - 5 از 5
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
در نشست تخصصي فن بازار در دانشگاه رازي عنوان شد؛
چشم نیوز: نشست تخصصي فن بازار( منطقه اي استان كرمانشاه با حضور مدير دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه، مسوول بازار دارايي فكري فن بازار ملي ايران، مدير ارزيابي شركت بوم رنگ هم آرا و جمعي از اساتيد و دانشجويان دانشگاه رازي در سالن اجتماعات كتابخانه مركزي دانشگاه رازي برگزار شد.
گزارشی از اردوی جهادی دانشجویان درروستای شیان اسلام آبادغرب؛
چشم نیوز: هدف برگزاری اردوهای جهادی، سازندگی است؛ این گذر از خود و اجابت حق بزرگ‌ترین و مقدس‌ترین غنیمتی است که از این سفر برای آدمی می‌ماند ضمن اینکه رسالتی بر دوش جهادگران است و آن توسعه فرهنگ محرومیت زدایی در بین جوانان و ایجاد روحیه سازندگی و امید در مردم منطقه است.
دولتی که شرمنده کرمانشاهی هاست؛
چشم نیوز: نرخ بیکاری در کشور به وضعیت بحرانی رسیده و شصت درصد از آمار بیکاران را فارغ التحصیلان دانشگاهی تشکیل می دهند و به تبع استان كرمانشاه هم از این قاعده مستثنی نیست.
دانشجویان درباره لزوم اقدام وعمل مسئولان به اقتصاد مقاومتی می گویند؛
چشم نیوز: تأکید مقام معظم رهبری بر ضرورت تداوم تولید داخلی مبین لزوم حمایت از کارآفرینان و پیاده سازی اقتصاد مقاومتی برای بهبود وضعیت اقتصادی مردم می باشد و بایستی با توجه به شعار اقتصاد مقاومتی اقدام وعمل ،در این راستا اقدامات لازم صورت گیرد.
معضل مسکن و تاثیر آن بر زندگی جوانان؛
چشم نیوز: : ای کاش مسئولان فکری به حال زوج های جوان کنندو با قراردادن ودیعه های مناسب ووام با اقساط کم بهره وکم به جوانان کمک کنند تا بتوانند ازدواج کرده و تشکیل زندگی دهند وگرنه با این وضع گرانی و علی الخصوص اجاره مسکن کمتر جوانی توان تشکیل زندگی را دارد.