نمایش 1 - 10 از 56
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
 سیاسی کردن IPC برای فرار از منتقدین است
قرارداد نفتی ایران با توتال که بمنظور توسعه فاز ۱۱پارس جنوبی منعقد گردید از نظر غالب صاحب نظران تفاهمنامه ای پر ابهام و قراردادی بد، تا حدودی زشت و ناقص میباشد که دست آخر ناتمام رها خواهد شد و سیاسی کردن IPC برای فرار از منتقدین است؛ چون می توانند برچسب بزنند که این سیاسی است .
دانشجویان امروز  نماد بیداری و هوشیاری هستند
دانشگاه همواره عرصه انسانهایی متعهد و انقلابی بوده است که در کنار طلبه ها در مبارزه با استکبار شرکت فعالانه و مؤثر داشته است.
 انتخاب کنیم امّا اشتباه نکنیم!
چشم نیوز: در این زمان، انتخابی آگاهانه در انتخابات مجلس دهم و تاثیر آن در سرنوشت امروز و فردای کشور مهم است؛ در صورت انتخاب اشتباه، نسل های فردا ما را سرزنش خواهند کرد. باید با انتخابی اصلح و با پشتیبانی عقل و علم وآگاهی ، آزادانه در تعیین سرنوشت خود دخالت کنیم.
آسیب های نوپدید، شبکه های اجتماعی مجازی در کمین خانواده ایرانی
در میزگرد صورت گرفت:
چشم نیوز: هشدار کارشناسان و سازمان های امنیتی دنیای مجازی به کاربران این است که شانس شما برای اینکه یکی از قربانیان جرائم سایبری باشید یک به چهار است.
برای مخترع شدن  نیت خیرخواهانه ویک همت شخصی می خواهد
گفت و گو با مخترع بسیجی در جشنواره ی علم و فناوری:
چشم نیوز: مهدی کریمی یک جوان مخترع ایرانی است او در سال های اخیر تنها به اختراع یک دستگاه اکتفا نکرده است ،بلکه در این مدت توانسته است اختراعاتی را در سازمان ثبت اختراع ، به نام خود بنویسد و گواهینامه های آن را دریافت کند.
فرهنگ، راهکار اصلی توسعه و پیشرفت جامعه کشور است
چشم نیوز:فرهنگ تعیین کننده چگونگی تفکر و احساس اعضای جامعه و راهنمای اعمال انسان‌ها و معرف جهان بینی‌های آنها در زندگی است.
فعالیت های فرهنگی، راهکار مبارزه با فرقه های انحرافی است
یک استاد دانشگاه:
چشم نیوز: تأثیر فعالان فرهنگی و خدمات اجتماعی در دور کردن انحرافات فرقه ای از جوانان را می توان بیش از فعالان حوزه فرق دانست.
عدم اشتغال دانشجویان در رأس مشکلات آنان
مشکلات دانشجویی:
دانشجویان در همه جوامع به ویژه جامعه کنونی ما نقش پررنگ و اساسی داشته و دارند و این مسئولان فرهنگی جامعه هستند که باید زمینه احیای حقوق و ایجاد فضای سالم برای رشد و پویایی آن ها را فراهم سازند
نسخه شفابخش یا داروی مرگ !
دین مبین اسلام برای عملی شدن وعده ی آرامش میان زنان و مردان، راهکار ازدواج ارائه می دهد که به دوقسم ازدواج موقت و دائم معرفی می گردد. در عصر حاضر مشکلات عدیده ای به لحاظ ابعاد مختلف مربوط به ازدواج و تشکیل خانواده، گریبان گیر جوامع مختلف شده است. این مسأله سبب شده تا ایدئولوژی ها و مکاتب مختلف با توجه به ریشه های عقایدشان، حساسیت های متفاوتی نسبت به این بحران ها از خود نشان داده و متعاقب آن، بعضا راه حل هایی ارائه دهند .
پدیده تک فرزندی درمیان خانواده های ایرانی؛
چشم نیوز: :در میان آموزه های اسلامی نه تنها به تک فرزندی توصیه نشده بلکه با آن مخالفت و با رعایت شرایطی دعوت به ازیاد نسل شده است به گونه ای که در قرآن کریم تکثیر نسل به عنوان یکی از مهمترین اهداف ازدواج معرفی شده است.

صفحه‌ها