نمایش 1 - 10 از 25
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
 سیاسی کردن IPC برای فرار از منتقدین است
قرارداد نفتی ایران با توتال که بمنظور توسعه فاز ۱۱پارس جنوبی منعقد گردید از نظر غالب صاحب نظران تفاهمنامه ای پر ابهام و قراردادی بد، تا حدودی زشت و ناقص میباشد که دست آخر ناتمام رها خواهد شد و سیاسی کردن IPC برای فرار از منتقدین است؛ چون می توانند برچسب بزنند که این سیاسی است .
 انتخاب کنیم امّا اشتباه نکنیم!
چشم نیوز: در این زمان، انتخابی آگاهانه در انتخابات مجلس دهم و تاثیر آن در سرنوشت امروز و فردای کشور مهم است؛ در صورت انتخاب اشتباه، نسل های فردا ما را سرزنش خواهند کرد. باید با انتخابی اصلح و با پشتیبانی عقل و علم وآگاهی ، آزادانه در تعیین سرنوشت خود دخالت کنیم.
 میزگرد چشم نیوز با موضوع انقلاب، تثبیت و پایندگی آن برگزار شد
انقلاب اسلامی ایران مهم ترین و بنیادی ترین رویداد در طول تاریخ معاصر اسلام است، اثر این رویداد به روشهای گوناگون در اندازه های مختلف تقریبا در تمام کشورهای اسلامی مشاهده شده است.
چشم نیوز: مراسم بزرگداشت سالروز عملیات مرصاد و روز ملی کرمانشاه امروز سه شنبه پنجم مرداد ماه با حضورگسترده اقشار مختلف مردم در سالن امام خمینی (ره) شهر کرمانشاه برگزار شد.
اظهارات عجیب عضو شورای شهر تهران در دانشگاه رازی:
چشم نیوز: عضو شورای شهر تهران گفت: زمانی که بحث انتخابات مجلس بود، شورای عالی اصلاح طلبان که شکل گرفت، تقریبا هر کسی که شناخته شده بود در حوزه های مختلف آمدند و ثبت نام کردند. 5الی 6 هزار نفر شرکت کردند. 99 درصد این آدم ها از گیوتین هیات نظارت نتوانستند عبور کنند.
به مناسبت سالروز عملیات بازی دراز؛
چشم نیوز: یادواره شهید سعید یداللهی شاخص سال ۹۵ سازمان بسیج دانشجویی کشور همزمان با سالروز عملیات بازی دراز درکرمانشاه برگزارشد.
به دلیل عدم حضور یکی از کاندیداها؛
چشم نیوز: مناظره انتخاباتی سید سعید حیدری طیب و احمد صفری ۲ کاندیدای راه یافته به دور دوم انتخابات مجلس در کرمانشاه به دلیل عدم حضور یکی از کاندیداها لغو شد.
کرمانشاهیان در هفتم اسفند باز هم حماسه آفریدند؛
چشم نیوز: ایرانیان عزیز باز هم ثابت کردند که می توانند تنها با یک بند انگشت دشمنان را از پا دربیاورند و همه محاسبات آنان را به هم ریزند، حضور مردم در پای صندوق های رای حاکی از اهمیت مشارکت ایشان، در ساختن ایرانی اسلامی و سرافراز دارد که چون همیشه تمامی نقشه های دشمنان را نقش بر آب می کند.
یادواره شهدای مدافع حرم ودانشجوی کرمانشاه برگزار شد؛
چشم نیوز: شهدا فارغ التحصیلان دانشگاه های شهادت اند و بایستی همه ما و خصوصا جوانان ادامه دهنده راه این عزیزان باشیم و بدانیم که ایشان برای چه هدفی از جان گرانمایه خویش مایه گذاشتند.
گزارشی از حضور مردم در راهپیمایی 22بهمن؛
چشم نیوز: از مردم و زن گرفته تا کودک و پیر و جوان، همه آمده بودند که به اسکتبار و دشمنان نشان دهند که ملت ایران چون همیشه پشتیبان این نظام مقدس خواهد بود.

صفحه‌ها