نمایش 1 - 10 از 125
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
مشکلات  دانشجویی؛ استخوان لای زخم مسئولین آموزش عالی
وقتی که داوطلب وارد دانشگاه می شود مدام این دغدغه را دارد که هر چه زودتر در کنکور پذیرفته شود تا بتواند در رشته تحصیلی مورد نظرش درس بخواند و مدرک بگیرد اما قبولی در کنکور آن روی سکه ای هم دارد.
دروازه برکات الهی به روی انسان ها در کارهای جمعی گشوده می شود
فعال فرهنگی و مسوول شبکه مردمی انفاق؛
پس از اعلام فرمان آتش به اختیار از سوی رهبر معظم انقلاب و تاکید همیشگی ایشان بر موضوع حرکت های خودجوش مردمی، امروز شاهد هستیم که مجموعه های مختلف با همدلی و تعامل پررنگ تری برای لبیک به این مطالبه دور هم جمع شده اند و همان طور که خداوند وعده داده است دروازه برکات الهی به روی انسان ها در کارهای جمعی گشوده می شود و خروجی کار قابل مقایسه با کارهای فردی نیست.
 سیاسی کردن IPC برای فرار از منتقدین است
قرارداد نفتی ایران با توتال که بمنظور توسعه فاز ۱۱پارس جنوبی منعقد گردید از نظر غالب صاحب نظران تفاهمنامه ای پر ابهام و قراردادی بد، تا حدودی زشت و ناقص میباشد که دست آخر ناتمام رها خواهد شد و سیاسی کردن IPC برای فرار از منتقدین است؛ چون می توانند برچسب بزنند که این سیاسی است .
دانشجویان امروز  نماد بیداری و هوشیاری هستند
دانشگاه همواره عرصه انسانهایی متعهد و انقلابی بوده است که در کنار طلبه ها در مبارزه با استکبار شرکت فعالانه و مؤثر داشته است.
 انتخاب کنیم امّا اشتباه نکنیم!
چشم نیوز: در این زمان، انتخابی آگاهانه در انتخابات مجلس دهم و تاثیر آن در سرنوشت امروز و فردای کشور مهم است؛ در صورت انتخاب اشتباه، نسل های فردا ما را سرزنش خواهند کرد. باید با انتخابی اصلح و با پشتیبانی عقل و علم وآگاهی ، آزادانه در تعیین سرنوشت خود دخالت کنیم.
آسیب های نوپدید، شبکه های اجتماعی مجازی در کمین خانواده ایرانی
در میزگرد صورت گرفت:
چشم نیوز: هشدار کارشناسان و سازمان های امنیتی دنیای مجازی به کاربران این است که شانس شما برای اینکه یکی از قربانیان جرائم سایبری باشید یک به چهار است.
برای مخترع شدن  نیت خیرخواهانه ویک همت شخصی می خواهد
گفت و گو با مخترع بسیجی در جشنواره ی علم و فناوری:
چشم نیوز: مهدی کریمی یک جوان مخترع ایرانی است او در سال های اخیر تنها به اختراع یک دستگاه اکتفا نکرده است ،بلکه در این مدت توانسته است اختراعاتی را در سازمان ثبت اختراع ، به نام خود بنویسد و گواهینامه های آن را دریافت کند.
فرهنگ، راهکار اصلی توسعه و پیشرفت جامعه کشور است
چشم نیوز:فرهنگ تعیین کننده چگونگی تفکر و احساس اعضای جامعه و راهنمای اعمال انسان‌ها و معرف جهان بینی‌های آنها در زندگی است.
مدیریت اسلامی و در پی آن عدالت گستری باعث عقب راندن دشمن می شود
میزگرد مدیریت اسلامی با حضور اساتید دانشگاه:
چشم نیوز:هر قدر مدیریت اسلامی در جامعه پیدا شود، رشد و شکوفایی استعدادها و عدالت اجتماعی نمود بیشتری پیدا کرده ومردم در سایه این مدیریت می توانند به رفاه و آرامش دست پیدا کنند.
 میزگرد چشم نیوز با موضوع انقلاب، تثبیت و پایندگی آن برگزار شد
انقلاب اسلامی ایران مهم ترین و بنیادی ترین رویداد در طول تاریخ معاصر اسلام است، اثر این رویداد به روشهای گوناگون در اندازه های مختلف تقریبا در تمام کشورهای اسلامی مشاهده شده است.

صفحه‌ها