نمایش 1 - 10 از 129
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
عامل اساسی که در همه دغدغه های جوانان وجود دارد، همان ارتباط جوان با خدا و امید به او و توکل بر اوست که اگر این مسئله حل شود، دیگر مشکلات خودبه خود حل می شوند . مهم ترین دغدغه جوان در دنیای هزار رنگ امروز، دوری از اصل خویش و پشت کردن به خدا و تعالیم الهی است.
میزگرد دانشجویی با موضوع ضرورت مطالبه‌گری؛
بررسی روند مطالبات دانشجویی، چرایی عدم روحیه مطالبه‌گری در سال‌های اخیر در میان دانشجویان و همچنین ضرورت تقویت مطالبه‌گری در دانشجویان دانشگاه‌های مختلف و وظایف دانشجویان مطالبه گر در قالب میزگردی دانشجویی بررسی شد.
خلاقیت، ابتکار، نوآوری و پویایی درونی باعث تقویت فضای فرهنگی می شود و اگر این موارد نباشد، فرهنگ امری کلیشه‌ای و ملال‌آور می‌شود.
گسترش روحیه کارآفرینی و تربیت و پرورش کارآفرینان اثر مطلوبی بر رشد اقتصادی و اجتماعی جوامع دارد.
مشکلات  دانشجویی؛ استخوان لای زخم مسئولین آموزش عالی
وقتی که داوطلب وارد دانشگاه می شود مدام این دغدغه را دارد که هر چه زودتر در کنکور پذیرفته شود تا بتواند در رشته تحصیلی مورد نظرش درس بخواند و مدرک بگیرد اما قبولی در کنکور آن روی سکه ای هم دارد.
دروازه برکات الهی به روی انسان ها در کارهای جمعی گشوده می شود
فعال فرهنگی و مسوول شبکه مردمی انفاق؛
پس از اعلام فرمان آتش به اختیار از سوی رهبر معظم انقلاب و تاکید همیشگی ایشان بر موضوع حرکت های خودجوش مردمی، امروز شاهد هستیم که مجموعه های مختلف با همدلی و تعامل پررنگ تری برای لبیک به این مطالبه دور هم جمع شده اند و همان طور که خداوند وعده داده است دروازه برکات الهی به روی انسان ها در کارهای جمعی گشوده می شود و خروجی کار قابل مقایسه با کارهای فردی نیست.
 سیاسی کردن IPC برای فرار از منتقدین است
قرارداد نفتی ایران با توتال که بمنظور توسعه فاز ۱۱پارس جنوبی منعقد گردید از نظر غالب صاحب نظران تفاهمنامه ای پر ابهام و قراردادی بد، تا حدودی زشت و ناقص میباشد که دست آخر ناتمام رها خواهد شد و سیاسی کردن IPC برای فرار از منتقدین است؛ چون می توانند برچسب بزنند که این سیاسی است .
دانشجویان امروز  نماد بیداری و هوشیاری هستند
دانشگاه همواره عرصه انسانهایی متعهد و انقلابی بوده است که در کنار طلبه ها در مبارزه با استکبار شرکت فعالانه و مؤثر داشته است.
 انتخاب کنیم امّا اشتباه نکنیم!
چشم نیوز: در این زمان، انتخابی آگاهانه در انتخابات مجلس دهم و تاثیر آن در سرنوشت امروز و فردای کشور مهم است؛ در صورت انتخاب اشتباه، نسل های فردا ما را سرزنش خواهند کرد. باید با انتخابی اصلح و با پشتیبانی عقل و علم وآگاهی ، آزادانه در تعیین سرنوشت خود دخالت کنیم.
آسیب های نوپدید، شبکه های اجتماعی مجازی در کمین خانواده ایرانی
در میزگرد صورت گرفت:
چشم نیوز: هشدار کارشناسان و سازمان های امنیتی دنیای مجازی به کاربران این است که شانس شما برای اینکه یکی از قربانیان جرائم سایبری باشید یک به چهار است.

صفحه‌ها