نمایش 1 - 10 از 21
فرقه سید صادق شیرازی پیرو رفتار داعش است
استاد ادیان ومذاهب:
چشم نیوز: یکی از جریاناتی که در دو سه سال اخیر قوت گرفته و در حال رشد و نمو است جریان جعلی شیعه نمایی است که در حاشیه و متن بیوت یکی از مراجع تقلید قم به نام شیرازی شکل گرفته است.
حماسه 9 دی و زنده نگهداشتن آن، جهاد کبیر فی سبیل الله است
گفتگو:
روز 9 دی را باید از ایام الله شمرد زیرا در این روز حرکتی خودجوش و فراجناحی از سوی مردم متدین و انقلابی صورت گرفت که توطئه دشمنان انقلاب و اسلام را نقش بر آب کرد.
گفتگو با خانواده شهید دانشجو کامران احمدی پور؛
چشم نیوز:شهید کامران احمدی پور شهید دانشجویی است که در حین تحصیل از طریق بسیج دانشجویی به جبهه اعزام و در لشگر 25 عاشورا به دفاع از میهن اسلامی پرداخت تا اینکه در مورخ 21 خرداد سال یکهزار و سیصد و شصت و پنج زمانی که تنها 21 سال داشت در منطقه عملیاتی مهران از ناحیه س رو دو پا مورد اصابت ترکش خمپاره قرار گرفته و به دیدار معبود می رود .
در گفتگو با یک کارشناس ارشد علوم سیاسی عنوان شد؛
چشم نیوز: در 27 تیر ماه 1367 پذیرش قطع نامه598 توسط جمهوری اسلامی ایران رسما اعلام گردید و ارتش عراق در 31تیرماه از جبهه جنوب تجاوز جدیدی را به سمت خرمشهر و اهواز آغاز نمود وعلی رغم پیشروی محدود اولیه بدلیل شکست دوباره و عقب نشینی این بار با پشتیبانی سازمان مجاهدین خلق در 3 مرداد 1367 از جبهه غرب در صدد ضربه زدن به ایران برآمد که دراین اقدام نیز در نهایت با شکست و قدرتمند شدن موضع ایران در آن مقطع مواجه شد.
یک کارشناس ارشد علوم سیاسی در گفتگو با چشم نیوز مطرح کرد؛
چشم نیوز: یکی از مهمترین ویژگی های تهاجم فرهنگی وجنگ نرم علیه انقلاب اسلامی وحاکمیت جمهوری اسلامی ایران ، استفاده از انواع واقسام ترفند های شبهه افکنی و تضعیف مبانی اعتقادی وسیاسی نیروهای فعال جامعه بخصوص دانشجویان است.
یک استاد دانشگاه در گفتگو باچشم نیوز مطرح کرد؛
چشم نیوز: آمریکایی ها حقوق بشر را تنها با منافع خود می سنجند و این نشان از خوی استکباری آنان دارد چرا که خود را آقای جهان می دانند و دولت هایی را نیز که به نوعی نوچه او هستند و تحت نظارت آمریکا هرگونه اقدام ضدانسانی را انجام می دهند حمایت و در مقابل کشورهایی نظیر جمهوری اسلامی ایران که در مقابل او می ایستند را محکوم می کنند.
دبير انجمن اسلامي دانشجويان مستقل دانشگاه رازي در گفتگو با چشم نیوز مطرح کرد؛
چشم نیوز:انجمن اسلامي دانشجويان مستقل دانشگاه رازي بعنوان سومين تشكل رسمي اين دانشگاه كه در سالروز تأسيس خود قرار دارد و نيز با برگزاري اولين دوره انتخابات ،شوراي مركزي آن مستقر شده است اما كماكان از كمترين امكانات تشكيلاتي در دانشگاه محروم است و اين در حاليست كه اين تشكل از لحاظ تعدد برنامه هاي فرهنگي،سياسي و تشكيلاتي جزو پوياترين مجموعه هاي دانشگاه محسوب مي شود.
با هدف پرداختن به منویات رهبری در دانشگاه ها برگزار می شود؛
چشم نیوز: مسئول بسیج اساتید دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: همایش «اشغال عراق توسط آمریکا؛ اهداف و علل شکست» با هدف استکبارستیزی از سوی بسیج اساتید برگزار می شود و تلاش می کنیم با برگزاری این همایش دو روزه تا حدودی به منویات رهبری عمل کرده و تاثیرگذار باشیم.
گفتگو با خانواده شهید دانشجوی مدافع حرم؛
چشم نیوز: شهيد دانشجو كربلايي ابوذر امجديان از مدافعان حرم در سوريه بود که سرانجام در صبح روز یکم آبان ماه سال 1394 مصادف با تاسوعاي حسيني به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
در میزگردی با حضور مدرسان دانشگاه عنوان شد؛
چشم نیوز:دانشگاه و مجلس ارتباط تنگاتنگی باید داشته باشند چرا که بسیاری از مشکلات جامعه در صورت تعامل و همفکری با نخبگان دانشگاهی قابل حل شدن است .

صفحه‌ها